Autor Zpráva
johnbeet147
Profil
Zdravím zacinam s grafikou a rad by som ak by ste mi ohodnotili 1 plagat diky moc ... popripadne možte napisat ci sa oplati to napriklad vytlacit
Diky
http://img.grapz.cz/subdom/img/images/c7dptlu3efrztirk2t0f.png
snazimse
Profil
Není to zlý, na to, že je to první,mě se to líbí, jednoduché akorát to písmo, bych dal nějaký lehký jas podto.
Dzejk
Profil *
Nie je to zlé, ale je to také, ani neurazí, no ani nenadchne. Nerozmýšľal si skôr nad zameraním na flat a material design? Uplatnil by si sa viac, toto mi príde ako trend z 2012. Ale ako hovorím, neurazí, no ani nenadchne.
Bubák
Profil
O rozpalu písma jsi ještě neslyšel?
Jsem ostravák, slovenčina nie je môj rodný jazyk, ale myslím si, že "SEBAOBRANNA" není správně.
Ladění plakátu dohněda má nějaký skrytý význam?

Edit: nesprávně jsem psal o rozpalu písma, jde o kerning.
weroro
Profil
Bubák:
Jsem ostravák, slovenčina nie je môj rodný jazyk, ale myslím si, že "SEBAOBRANNA" není správně.
Slovo sebaobrana je slovenský regulárny a spisovný výraz.
xaverista
Profil
weroro:
Myslím, že Bubák.měl na mysli ty dvě N... sebaobraNNa :-)
Bubák
Profil
weroro:
Slovo sebaobrana je slovenský regulárny a spisovný výraz.
Souhlasím, tak jak píše xaverista, měl jsem na mysli dvě NN.
Taurus
Profil
Divím se, že nikdo nereagoval na odsazení textů. Ty asi nejvíc kazí dojem. Bílý text je moc blízko linky, pak je pod ním díra a odkaz je zase nalepený na spodek. Texty jsou jinak bez nějakého vyladění prdlé do středu stránky.

Při tisku pozadí v podstatě neuvidíš, počítáš s tím? Plakát vypadá jak na nějakou křesťanskou akci, vypadá tak trochu smutně a tmavě. Jinak na to, že je první, je potřeba říct, že je dost dobrý. Takže jen tak dál. A projdi si plakáty na netu, inspirace najdeš dost a dost.
mimochodec
Profil
Mně se to taky nelíbí, z těchto důvodů:
- zrnění (chtěl jsem napsat zrnité pozadí, ale ono to některé věci i překrývá)
- obrázek na pozadí - velmi pravděpodobně bude mít na papíru jiný kontrast než na monitoru.
- už Bubák píše o kerningu, ten font použitý pro PRIDAJ SA je v tom smyslu dost odbytý.

Barevné ladění myslím odpovídá obsahu, takže účel splnilo.


Taurus:
Plakát vypadá jak na nějakou křesťanskou akci

Mně to zas evokuje nějaké hnědé aktivity. Když píšu, že to barvy odpovídají obsahu, myslel jsem tím, že to koresponduje s tím, co vidím na jejich webu.
Taurus
Profil
Barvy dejme tomu, ale ta fotka... Jinak barvy plakátu nekorespondují s barvami webu.
Keeehi
Profil
Já mám tedy problém s tím formátem. Tohle není standardní Ax formát a ani to na něj nepůjde nijak oříznout. A i kdyby šlo, tak by se měl návrh prezentovat tak, jak to ve výsledku bude a ne s kilometry okolní grafiky, která tam ve výsledku nebude. Nebo toto je výsledný formát? Pokud ano, tak po stranách je spousta volného místa kdežto střed je oproti tomu moc hustý.
mimochodec
Profil
Ještě jsem zapomněl: zalomení po "Nábor oddielu do" není úplně šťastné. A ten text "Nábor oddielu do Bánoviec" je na hranici smysluplnosti.
MartinJ
Profil *
Divím se, že nikdo nezmínil ten odkaz. Osobně bych napsal jen slovenski-branci.sk určitě ne s http, nebo www.
johnbeet147
Profil
Dakujem za kazde hodnotenie ... text mi bol dany takze som tam musel dat aj to www ... nabuduce to snad bude lepsie :) ... inac aj rozmery mi boli dane
MartinJ
Profil *
johnbeet147:
Osobně si myslím, že pokud nemá tvůrce volnou ruku, je to to nejhorší, co ho může potkat. Než ti ten text dali, mohli si ho aspoň přečíst.
Taurus
Profil
Na www není nic špatného, pro lidi je to poutač pozornosti. Podívej se na plakáty kolem sebe.
MartinJ
Profil *
Taurus:
No dobrá, ale to http bije do očí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0