Autor Zpráva
robbie
Profil *
Omlouvám se a vím, že to sem uplně nepatří, ikdyž možná také trošku ano.
Hodlám si koupit corel painter x3 education (61-300) ESD verzi ale nevím, co znamená tohle (61-300) ESD Objasní někdo, nikde jsem to nevygooglil. Děkuji moc,pokud někdo ví
Chamurappi
Profil
Reaguji na robbie:
Tipnul bych si, že ESD je electronic software distribution a že 61-300 je počet licencí, pro kterou daná cena platí. Takže si hodláš digitálně koupit přes šedesát licencí… myslíš, že ti to bude stačit?
robbie
Profil *
Chamurappi:
Tohle jsem prave nevedel, tak jsem se radeji optal. Prijde mi docela dost penez na domaci pouziti kupovat soft za 9000kc nebo kolik stoji standart edition corel painter x3. Nevim jak pro koho, ale pro me je to docela rozdil v cene, kdyz education verze stoji pouze 1200kc. Jen nevim, jestli kdyz cesti prodejci uvadi, ze soft je pouze pro skoly, jestli mi to na mem pc pujde a nebude to chtit nejaky napr. kod skoly apod. Bezne jsem se docetl na anglickych webech, ze pouziti education verze corelu pro studijni ucely lze i doma. Proto se radeji ptam. Dekuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0