Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Ahojte, stiahol som si nejaké svadobné oznámenia a podobné srandy pre adobe illustrator. Problém je ten, že som s ním nikdy nerobil a som kus vyhúkaný z toho, ako sa menia farby a pod. Rád by som teda niečo také, že návrh vo vrstvách by som si z .ai previedol do .psd a upravoval to vo fotošope.

Aj som to skúšal, v AI je file->export, tam to dám save as .psd, vyskočí mi dialogove okno, dám write layers, exportuje mi to, len problém je ten, že v PSD to mám aj tak bez vrstiev (teda ako jednu vrstvu). Nech skúšam čo skúšam, nikdy mi to nefugnuje. Niekde som prečítal, že to nemôže byť CMYK, tak som previedol do RGB aj AI, ale jednako to mám bez vrstiev... nevie niekto pomôcť?
lionel messi
Profil
jefitto44:

Predpokladám, že niečo podobné ako tento návod máš v malíčku…

Nastavenie exportu však musíš mať takéto:



Nemáš tam náhodou namiesto Write Layers zaškrtnuté Flat image alebo (pardon, píšeš, že nie) odškrtnuté políčko Maximum editability?


Prípadne skús ešte tipy napísané na tomto fóre: forums.adobe.com/thread/841643?tstart=0 (okrem CMYKu sa tam spomína priehľadnosť najvyššej vrstvy, nezoskupovať vrstvy, orezové masky a iné veci), ale každému evidentne pomohlo niečo trochu iné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0