Autor Zpráva
prvokáč
Profil *
Provozujeme fórum o balení holek a osobním rozvoji: forum.streetgame.cz

Dole v zápatí je banner na kurzy svádění. Na mobilu se ale kvůli němu zobrazuje fórum škaredě. Jak kód banneru upravit, aby vypadal dobře na většině zařízení?
Taurus
Profil
Co to je škaredě?
prvokáč
Profil *
Otevřu-li fórum ve svém mobilu, celé se přizpůsobí, pouze banner, který jsme přidali, přečnívá. Chceme ho rovněž responzivní - pouze tak široký, aby vedl od jednoho kraje obrazovky k druhému, a ne širší.
Taurus
Profil
Odstranil bych rozměry obrázku přímo v HTML a naopak do css přidal pro rozlišení menší jak 540 px "width: 100%".
prvokáč
Profil *
Díky. HTML velkosti jsem odstranil a použil css max-width:100%

Používáme prodejní formuláře fapi, například na streetgamehandbook.cz Vkládají se pomocí <script /> a na mobilech také nevypadají dobře. Použil jsem:

<div style="max-width:100%"> <script /> </div>

Ale nefunguje to. Jak udělat i formuláře tak široké, aby nepřečnívali přes zbytek stránky?
Taurus
Profil
Stačí mrknout do kódu pomocí F12.

V CSS bych odstranil width pro #frm-showUserForm a #frm-showUserForm .form_container. Anebo vytvořil responzivní CSS pro menší rozlišení. Pak tam začínají zase přetákat odstavce, dál jsem to nezkoumal.
prvokáč
Profil *
Tahle stránka je třeba celá responzivní, ale vložený prodejní formulář stejně není: streetgamehandbook.cz/internship2

Dá se tag <script /> vůbec stylovat?
Keeehi
Profil
prvokáč:
Ty nepotřebuješ stylovat script tag. Ty potřebuješ stylovat ty tagy, co ti ten javascript vytvoří.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0