Autor Zpráva
Meldo
Profil
ako exportovat stranku z ImageReady tak, aby bola cetrovana lebo ked ju exportujem, vzdy je napravo a neda sa centrovat lebo je to vsetko absolutne pozicovane. Nemate s tym niekto skusenost?
jozob
Profil
Meldo
1.) Ako to, že je napravo? Nemyslíš naľavo?
2.) Pri ukladaní (až v poslednom dialógu, kde zadávaš názov súboru a umiestnenie) v spodnej časti okna nájdeš select - nastavenie (volby, settings, ...) a klikneš na vlastné... Potom tam nájdeš formát exportovaného kódu... Ale viac teraz nepoviem - nechce sa mi zapínať ImageReady :-)... A bude sa to možno odlišovať v každej verzii programu...
3.) Jedna možnosť je aj editovať HTML/CSS
Meldo
Profil
jozob
1. o ano. sorry je to nalavo :-)
2. dal som vlastne ale nic sa nestalo. ziadne nastavenia, nic. pls zapni si ImageReady a porad :-)
3. skusal som aj to. skusal som vsetko mozne a nic. je to absolutne pozicovane a to neviem ci sa da. dokonca ani tu na diskusii mi neporadili. (http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=16072&for um=2&page=-1)
jozob
Profil
Meldo
1.) :-)
2.) Trošku som sa sekol... Nie Vlastné ale Jiné... Tam si nájdi nastavenia rezov... Ale tu môžeš nastaviť len to, či sa to bude exportovať do tabuliek alebo do DIVov... Takže to asi nepomôže... Zostáva asi editovať zdroják...
Meldo
Profil
no hej. to som uz skusal. tie divi sa mi nepodarilo vycentrovat. jedine ak to dam do tabuliek a potom to obalim divom a vycentrujem tak to ide. Nic. Nevadi. aj tak dik.
jozob
Profil
Obal to centrom (<center></center>)
Meldo
Profil
jozob
Obal to centrom (<center></center>)

Nejde. Asi sa to neda.
jozob
Profil
Hoď sem zdroják
Meldo
Profil
http://www.meldo.webdirect.sk/index2.html

tu je ten zdrojak.
bojars
Profil
Meldo najlepšie urobíš ak zrušíš v definíciách divov position absolute, obalíš tie divy jedným divom, ktorý bude mať presnú šírku obrázkového layoutu, ktorý sa môže volať napr. "vsetko".
Použiješ potom klasiku pre horizontálne centrovanie:

body {text-align: center;}
#vsetko {width: šírka layoutu v px;
height: výška layoutu v px;
margin-left: auto;
margin-right: auto;}
Kuric007
Profil *
Ahoj scháním češtinu + path na Adobe ImageReady 7.0.1
Mac
Profil *
Adobe Image Ready neni wysiwyg editor - nepoužívajte ho na tvorbu layoutu stránky. IR je iba pomôcka pri tvorbe webdesignu vo Photoshope.

Vytvor si design v PS, exportuj a kód si napíš sám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0