Autor Zpráva
klaxon
Profil
ahojte upravujem si slider (celú stránku mám ako PSD v nom robim najprv grafiku a tu si potom narezem a dam na skutocny web). kupil som si fotku na shutterstocku, ktoru tam chcem dat lenze ta fotka ma nespravne proporcie (pochopitelne). Fotka ma ale jednoduchy background a ten ma napadlo ze by sa nejako predlzil a zakamufloval tak aby to vyzeralo ako naozajstny background.



Viete mi poradit ako na to (vo photoshope)? Viem ze by sa to dalo spravit aj manualne ale to by bolo dost pracne.

Okrem toho bol som na skoleni photoshopu a tam nam ukazovali ze najnovsi photoshop ma taku funkciu ktora dokaze pri pravidelnej polche automaticky dopocitat potrebny background. Viete ma naviest kde to je lebo som to uz zabudol.

Mam predplateny najnopvsi photoshop takze by tam mali byt vsetky funkcie.


aha tak uz som to nasiel 1. Content aware fill a 2. content aware scale
klaxon
Profil
mno este doplnim ze obrazok treba pred vyplnou rozdelit na sve casti (stena, parkety) lebo photoshop to nevie urobit automaticky :/
Taurus
Profil
Šlo by na to jít i obráceně. Smazat zem, která stejně vpravo nějak klesá a je rozmazaná a dát tam takovou, která pokryje celou šířku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0