Autor Zpráva
simona
Profil *
ahoj potrwebowala by som pomoc s adobe photoshopom je tu niekto kto ma icq?
bojars
Profil
Nemám icq ale skús Windows Messenger
vd
Profil *
ahoj lidi. mam taky mensi problem, nejde mi spustit image galery ani warsheep, vzdy se to zacne nacitat a u image galery tam pak je porad jen sedo a u warsheep cerno. nevite cim by to mohlo byt? dekuji vsem za snahu alespon precist tento prispevek
Forest
Profil *
to simona: 179575885 zkus dotaz možná budu vědět ;)
Suki
Profil *
ahoj do tedka my slo icq v poho ...ale chtela se msi pridat kontakt a neslo mi to .....icq kontaktu sem mela spravne
Jork
Profil *
Zdravím
V programu ICQ 5 Atlas, nejde odesílat a přijímat "tZers", instalaci "Flesh" (kterou po mne program vyžaduje), jsem již učinil. A ICQ nadále odmítá přijímat a odesílat tZers", Jak to mohu napravit ?
Děkuji
jANA
Profil *
PROSÍM MÁM ICQ 6 ALE NWÍM PROČ MI NEJDE VLOŽIT MÉ FOTO DO PROFILU...DĚKUJI ZA ODPOVĚD UKÁŽE SE MI,ŽE PROGRAMaCTVEx NEPOVOLIL PŘÍSTUP! PIŠTE NA ARWEN.NEJKUN@SEZNAM.CZ
Aleš Janda
Profil
Proč pokaždé, když se v nadpisu diskuse objeví slovo "icq", tak sem různí trotlové píšou nějaké zmatené příspěvky vůbec nesouvisející s diskusí?
Trochu mi to připomíná tuhle nebo tuhle diskusi.
To nikdy nevím, jestli se mám smát nebo brečet... Ale radši se směju ;-)
Oncek
Profil *
Ahoj mám takovej problém s icq normálně se přihlásim ostatní mě vidí na icq mohou mi psáat ale ja jim ne protože mi nejde nečíst seznem kontaktů normálně to nabíha inicializace přenos a furt mi tam jen svítí SPOUŠTĚNÍ normálně mě to šlo ale ted nevim co s tim zkoušel jsem i instalovat icq znovu a nejde mi to furt prosím o pomoc napište mi prosím co s tim na muj e-mail ondřej.zvolanek@seznam.cz předem moooc díky ...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0