Autor Zpráva
lukysy
Profil
Buďte prosím vás tak hodní a hoďte mi nějaké linky na free programy, které prosperují výše zmiňovanou funkcí.

Děkuji
Spikee
Profil
Malo by to byť vo Photoshope
Hanz
Profil
Spikee
Photoshop je zdarma? :O)
lukysy
Profil
Spikee Vlastním jen Photopaint...
lukysy
Profil
Hanz Jo, šestka je zdarma, ale má 40MB...
DoubleThink
Profil *
A co by sis představoval, že by ta funkce měla dělat?
Viděl jsem už několik verzí "Red Eye Remove Tool", ale vždycky to byl jenom štětec, který nahrazoval červenou barvu černou - a to umí každý pořádný rastrový editor.
lukysy
Profil
DoubleThink Ano přesně tohle hledám... Já potřebuju malý prográmek, který se vleze na disketu a umí tohle. Potřebuji to dotlačit ke kamarádovi...
Fred
Profil
Zkus IrfanView, nebo XnView. Nejdřív je třeba vybrat oblast pro redukci červených očí. Btw nevíte o něčem co by umělo redukci bílých očí, jedná se o fotografie psů, a tam se mi to nedaří odstranit.
lukysy
Profil
Fred Jo díky... Myslíš takový ten odlesk... Zrovna včera jsem to dělal, ale ručně ve Photopaintu...
Victorius
Profil
zdarma? irfanview, ale upozornuji ze zazracne krasne oci necekej, proste jen vypne cervenou skalu
Cirdan
Profil *
No zadarmo nieje.. ale je to 30 dnova trial verzia Paint Shop Pro... a ta ma funkciu reedukcie cervenych oci a dokonca aj nieco pre Fredovych psov... daju s atam upravovat aj zvieracie oci...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0