Autor Zpráva
goodfella
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Adobe Fireworks.

zdravicko, mel bych prosbu k nekomu, kdo umi / vi jak se dela rotujici 3D objekt...mam logo firmy - 2 pisnema "AT", grafiku si nak zvladnu udelat sam, znam teda trochu lip program PainShopPro, ve Photoshopu nebo Corelu se vubec neorientuju,ale nejsem si jistej, jestli by to i tak ty programy zvladly, ale fakt nevim. Kazdopadne PSP to nezvladne, nedal by jste mi nekdo naspon ty na soft, v kerym to de udelat, nejlip mi rekli jak na to nebo s tim pomohli?Necham tu 2 obrazky, mozny varianty, upravt by se to dalo vzdy...ale aspon pro orientaci...


popripade mi pisnete na icq - 174904780, dekuju za kazdy prispevek..za kazdou pomoc, diky!
DZer
Profil
s tim moc skušenosti nemám...co vim určitě je že Firework to neumí....možná skus Xaru 3D ale fakt nevim jestli to v ní pude.... ja sem v tom dělal jenom 3D text.Jisté východisko by bylo kdybys sehnal font podobej tomu čim je dělaný to logo ,pak by to v tý xaře šlo na sto procent.....

no ted sem našel todle tady by to mnělo jít tak to skus.... Xara3D 6
goodfella
Profil
no kdyby byl font, tak by to slo, nasel sem naky 3D Flash Animator, vypada to ze v tom de hafo veci,ale neni font...ten by se musel asi jedine udelat,jeslti to nak jde nevim...
na tamto kouknu, dik za tip
goodfella
Profil
nejde to...zkousel si to?automaticky stahovani nejde a ten link podtim je spatnej
DZer
Profil
No stim fontem ten by šel udělat,už sem si i jeden vytvářel a když chceš jen dvě písmena tak to snad nebude ani moc práce...... je na to program Teng Scribe ale ten sem nikde nenašel....jedině když mi dáš mail tak ti ho pošlu.
No ba jo ten odkaz nejde,skoušel sem i jinej servr a taky nic.
goodfella
Profil
ok, posli mi to - uxicek@seznam.cz, dik
goodfella
Profil
to DZer - nemas icq? Rad bych s tebou pokecal...koukal sem na tvy stranky a mame par spolecnych zajmu...:-) (bike, pc tunning...)
+ cekam na ten soft,dik
DZer
Profil
Tak sem ti to poslal.Icq mam,324576521 .... nebo mně najdeš normálně přes ten nick co mám tady...
qwertz
Profil *
nevite kde bych mohl stahnout Xara3D 1.0
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0