Autor Zpráva
Martin
Profil
Ahoj, začínám se učit s Photoshopem verze CS, ale mam knihu o photoshopu 7, neni to zas takovej rozdíl, ale mám jeden problém co nemůžu zatim vyřešit. Mám obrázek orla a snažim se jeho pozadí změnit funkcí Filtry-> Odděli, všechno si to označim a zmizí mi orel a pozadí zůstane. V tý knize je to naopak. Dělám to špatně? Nebo to je daný jinou verzí? Jak tedy docílim toho abych změnil to pozadí pomocí tohohle nástroje? Díky moc.
Martin
Profil
Chtěl bych to ještě upřesnit:
(CTRL+ALT+X)
Pomcí fixu si nejprve objedu orla
Potom na pozadí dám plechovku
Dám Náhled a orel zmizí. V knize zmizí pozadí. Jak stejnym nástrojem udělám to stejné co v knize? Díky,
Charlie
Profil
Provlém je v tom, ze musis vybrat to, co chces odstranit. Muzes zkusit kouzelnou hulku. Je v panelech nastroju nahore. Pak kliknes hulkou na pozadi a zmacknes delete. Zadna velka veda, veci jdou vzdycky vyresit nejak lepe a rychleji.
Victorius
Profil
je to tím že máš označeného orla, jestli chceš dělat takhle, musíš označit to pozadí, ne orla, jinak doporučuju magic wand nebo to vedle
bojars
Profil
Martin Skús prevrátiť výber (Selekcion/Inverse)...
Martin
Profil
Tak jsem na to přišel, timhle nástrojem (CTRL+ALT+X) jsem si fixou obtáhl orla, ale plechovku jsem použil na pozadí a v tom byl ten problém. Když jsem plechovku použil na orla, tak se potom odstranilo pozadí. A to jsem potřeboval. všem Dík.
bojars: v tomhle nástroji se to použít nedá, ale díky
bojars
Profil
Martin: používam na tieto operácie "magickou hůlku" a "rychlou masku" (potom štetcom upravuješ výber).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0