Autor Zpráva
Ohm
Profil *
Jsem začátečník a semtam něco zkouším v Photoshopu - stává se mi že z nějakého mě neznámého důvodu si občas polovina všech filtrů dá pauzu a nejdou (nefunguje ani galerie filtrů). Prosím moc o pomoc. Chtěl bych vědět proč se tak děje a jak to vyřešit - děkuji.
flz
Profil
nemas nahodou trial verziu?
Bubák
Profil
Photoshop sice nemám, ale ve většině grafigkých programů nejde aplikovat spoustu filtrů na obrázky s indexovanámi barvami. Takže pro většinu filtrů aspoň 8-Bit Grayscale nebo 24-Bit RGB.
Ohm
Profil *
flz
trial verzi nemam - mam jen plnou :)

Bubák
říkal jsem si že to bude něčím takovým ale photoshop nabízí moc možností a já s v tom nevyznám. Potřebuji přesnou diagnózu problému abych věděl jak na to.
JOFO
Profil
filtry sa nedaju pouzit ani ak tam mas vektorove pismo, je treba ho previest na bitmap
Mac
Profil
Je možné že máš nastavené Image > Mode > 16 bits/ channel, alebo 32 bits/ channel. Niektoré filtre nedokážu pracovať s takou hĺbkou. Vo photoshope CS2 sa ich podpora zlepšila. Ak je to ono, nastav tam 8 bits/ channel.
RhinoM
Profil *
Mám stejný problém, ale bohužel to není modem. Prostě jaké by tam ty filtry nebyly. vůbec nevím co s tím, ani po přeinstalaci tam nejsou. Mám tam jen modrý a pak volitelnou barvu. Jinak je to CS2...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0