Autor Zpráva
Erik
Profil *
Jaký je podle vás nejlepší program na dělání grafiky.
Acci
Profil
Photoshop - drahý, nejlepší
Fireworks - levnější, horší
lukysy
Profil
Erik Já dělám v Corel Photopaint...
SuE
Profil
photofiltre .. a máš to zadarmo
vhodné pro začínající webové patlaly :-))
Leo
Profil
Umi Photofiltre pracovat s vrstvami? Leo
Fred
Profil
Třeba Jakub Steiner který napsal knihu o Gimpu (freeware) Gimp ilustrovaný průvodce přešel od placeného Adobe Ilustrátoru k bezplatnému Inskape . Taky existuje sodipodi (freeware) takže alternativy k placeným programům existují :-)
Marty
Profil
Photoshop - dělám v něm a jsem plně spokojen, placený
Gimp - přijde mi poněkud těžkopádný, freeware
Pixia - méně známy freeware, ale velice příjemné ovládání
Malování - bez komentáře, ale každej v něm začínal

Pokud máte možnost sehnat si Photoshop, jděte do něj, pokud ne, sáhněte po Gympu.
Martin Kuželka
Profil
Pokud máte možnost sehnat si Photoshop, jděte do něj, pokud ne, sáhněte po Gympu.

Spíš pokud máte možnost zaplatit Photoshop, jděte do něj ...
Marty
Profil
Spíš pokud máte možnost zaplatit Photoshop, jděte do něj ...
To jsem měl na mysli, sehnat = zaplatit(většinou).
thingwath
Profil
GIMP má dobré ovládání a dá se taky dobře skriptovat. Photoshop je pro člověka který se tady ptá na grafický editor s naprostou jistotou příliš drahá zbytečnost.
Fred
Profil
Tak jsem narazil na software pod gpl na tvorbu ikon, dosud jsem o žádném neslyšel. Takže tady je článek s veškerými odkazy http://coudert.free.fr/blog/index.php?2004/10/17/50-geniconxp---window s-icon-editorgenerator
pyty
Profil
a co corel draw ?
Hynek
Profil *
Já makám v Paint Shop Pro vod Jascu
antifast
Profil *
To já dělám grafiku ve flashi ten je nej
llook
Profil
Hele Frede, zkusil jsi někdy Sodipodi používat? Inkscape je fajn, ale Sodipodi je fakt něco příšernýho.

Dělání grafiky je dost široký pojem a programové vybavení na něj nemá zásadní vliv (Photoshop ještě z nikoho dobrého grafika neudělal). Ke špičce v "dělání grafiky" patří například:
- Photoshop
- Corel Draw
- 3D Max
- Quark XPress

A netroufnu si říct, který je lepší.
thingwath
Profil
Sodipodi se hlavně od dob forku Inkscape téměř (pokud vůbec) nevyvíjí. Jinak to bylo celkem fajn, dostat to stejnou péči vývojářů jako Inkscape, bylo by to díky GIMP-like rozhraní ještě lepší.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0