Autor Zpráva
Dealer DK
Profil
Pro potřebu webů budu (asi určitě) potřebovat vytvořit ve photoshopu nějaký ten triček jako mě teď zajíma.

Text a udělat ho trochu do protoru ne jako 3d ale aby vypadalo jako vytvořená písmenka třeba z molitanu a pak vyfocena neboli 3D (trojrozměrná). Problem je že ja moc v 3d studio max neumím a v photoshopu to taky nedam. Jak na to ??
Čím více se daný text bude podobat fotce z atelieru tým lépe.
Railbot
Profil
nějaký ten triček jako mě teď zajíma
udělat ho trochu do protoru
Nejdříve se nauč psát česky a srozumitelně.
quinux
Profil
Dealer DK
Z toho co jsi napsal toho moc pochopit nejde, ale fičůrek typu 3D text bych se na webu raději vyvaroval. ;o)
habendorf
Profil
ne jako 3d ale aby vypadalo jako vytvořená písmenka třeba z molitanu a pak vyfocena neboli 3D (trojrozměrná)

Tak kolik těch D vlastně zhruba tak chceš? :o)
Mac
Profil
Ak chceš 3D text skús tento tutoriál na photoshop, alebo 3D predmet, pozri si tento tutoriál.
gvatemala
Profil
Dobrý den,
prosím o radu ohledně zobrazení písma na jiných počítačích. Mám vytvořené stránky v HTML stylu a nadpis v neobvyklém stylu písma. Na mém počítači se písmo zobrazuje, na jiných počítačích se písmo změní. Lze tento problém vyřešit, aniž bych na ostatní počítače nahrával toto písmo??
Děkuji. Radek K.
Railbot
Profil
gvatemala
Tak za prvné. Příště si založ vlastní téma. A k tvému dotazu - nepoužívej nestandardní písma. Takže ne, nejde to vyřešit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0