Autor Zpráva
Sirus
Profil *
Čauvec, prosím Vás, neví někdo jak v Corelu 11 uložit obrázek bez toho aby se sloučil s pozadím? Potřebuju například text bez toho aby za nim bylo pozadí!! Díky moc za rady...
DJ Miky
Profil
Buďto text vytvoříš na nějakém pozadí a pak ho nastavíš jako průhledné, nebo ten text vytvoříš na novém obrázku bez pozadí a uložíš to ve formátu, který to podporuje (asi PNG, CPT).
Sirus
Profil *
Ale když to chci vložit pak na stránky? Tak to ve výběru nejni...
Bubák
Profil
Sniž počet barev na 256 - Paleted (8 bit)...
Pak ulož jako Gif a jednu z barev zvol (kapátkem) jako transparentní.
Jsou možné i jiné postupy, koukni do nápovědy.
Sirus
Profil *
Safra, stejnak nevim jak... sem vylíz... Když dám uložit jako-> *.gif tak mi pak vyskočí že to bude sloučeno s pozadím!!!!:-/
oogi
Profil
Sirus
No bude, ale pak si zvolíš průhlednou barvu...
Synek
Profil *
Musi se prevest text na gif nebo cokoliv jineho :-) ...na text se nedaji aplikovat efekty
gyoja
Profil
Pokud to chceš uložit v čisté bitmapě, tak se to vždy sloučí s pozadím, v bitmapách nejsou vrstvy. Barvu, kterou chceš mít průhledně pak označ v dialogu pro ukládání, nebo před uložením označ maskou oblast kterou chceš mít průhlednou či neprůhlednou a pak to zase odklikni v tom ukládacím dialogu.
gazz
Profil *
jak mám vytvořit na adobe phptoshop obrázek z více obrázků. Přenesu jeden obrázek na druhý a jak mám to pozadí prvního obrázku udělat průhledné?? díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0