Autor Zpráva
simonek
Profil
dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jak jste začínali s photoshopem, respektuve s webdesignem?
uvítám každý názor.
Vladosik
Profil
Tak ja stale zacinam... Ale zacal jsem jednoduchou upravou fotek... Kdyz jsem se pustil do webu, zacal jsem vyuzivat dalsi moznosti uprav a prvni kresleni, prechody... No a ted cerpam z ruznych navodu na internetu a od Lextera:-) Je dobre postupovat podle nejakeho serialu, pripadne knizky...
roberta
Profil
ja som začal s photoshopom tak, že som si ho najprv kúpil a nainštaloval :)
dokúpil som si knižku a prehrabával som sa v tútoriáloch
občas som nazrel do diskusií o photoshope a hlavne som skúšal a skúšal :)
dredie
Profil
Kniha + help + google + tutorialy... pak uz to chce jenom tablet a zkouset a zkouset a zkouset
Lexter
Profil
Já jsem začal tak, že jsem si koupil PC, k němu samozřejmě internet a narazil jsem na http://www.rneco.wz.cz . Zaujalo mě to natolik, že jsem se v tom ještě pohrabal. Narazil jsem na jakpsatweb.cz. Tak jsem zkoušel a zkoušel, až jsem si našetřil mini zakázkami na ilustrator a photoshop. Dopadlo to tak, že jsem se včera vrátil z obchodní schůzky s klientem, na které jsme dlabaly luxusní večeři a bavili se o zakázce, která bude plánovaná asi na dva roky (moc práce). Teď hodlám rozesílat asi 40 e-mailům všem zájemcům-programátorům, kteří projevili zájem o spolupráci na tomto projektu. Začal jsem jako nicka, ale když se snažím a makám na sobě, tak v nynější době, jsem se v nickovitosti posunul o jednu třídu výš. Ale to není výjimka, takovejch bude habaděj.

Asi tak nějak začínám s webdesignem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0