Autor Zpráva
Cejn
Profil *
Začínám s tvorbou webu. Chci se zeptat jakej grafickej editor mám používat. No, ve škole máme Photoshop i Ilustrator, sou to bezva programy, dělá se v nich dobře, jsem na ně zvyknutej a na netu je perdo tutoriáů - prostě super. Ale vzhledem k tomu že jsem začátečník, který neví jestli se v budoucnu bude opravdu věnovat web designu atd ... Prostě si nemohu dovolit vysolit prachy za legální software.
Slyšel jsem něco o nějakém Gimpu který je zadarmo. Má cenu si ho stahovat? Jakou cestou mi doporučíte se vydat?
Cejn
Profil *
Možná jsm se mohl zeptat jednodušeji:
Co je zač Gimp? Může se vyrovnat Photoshopu?
mukis
Profil
Co ve photoshopu uděláš 2 klikama, v gimpu uděláš 10 klikama. Ale zase PS stojí okolo 20 tisíc. Určitě ve photoshopu je o hodně pohodlnější pracovat ale gimp je zase zadarmo..
Cejn
Profil *
A co třeba brushe, nebo podobný věci .. sou nějkým způspbem kompatibilní s PS ?? když budu chtít třeba štětce z PS otevřít v Gimpu apd ...
yderf
Profil
Skús sa pozrieť na http://www.getpaint.net/index2.html - je to celkom fajn, ale relatívne ťažšie sa to ovláda
Lexter
Profil
Cejn

je na to program. Myslím na převod formátů mezi PS a Gimpem. Teď si ale bohužel nevzpomenu. Pokud mohu, klidně ti doporučím tyhle dva programy. Dobře se s nimi nauč a půjde to. I když je to trochu těžkopádnější.
Cejn
Profil *
Díky za rady, tímto je pro mě problém vyřešen ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0