Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Jak lze nainstalovat font do Adbobe Photoshop CS2? Nainstaloval jsem ho do "systému" - ve Wordu ten typ písma vidím, ale ve Photoshopu není :-(
Taps
Profil
Já si myslím že photoshop využívá písma umístěna ve složce fonts.Tak by tam měli být..
Inpocasi
Profil
Taps
Ano ty využívá, ale všechny co tam byly před jeho instalací
Dusko
Profil
Inpocasi
Ano ty využívá, ale všechny co tam byly před jeho instalací

To je zvlastne. Ja som instaloval Corel az potom, co som nainstaloval Photoshop a vsetky fonty z Corelu su dostupne i vo Photoshope. A vsetky fonty su samozrejme v 'systeme'.
Petr Tichý
Profil
Ne, využívá normálně všechny z "fonts". I ty, které tam dáš po instalaci. Dokonce nemusíš ani restartovat aplikaci, jen zkopíruješ a hned je k použití.
dredie
Profil
Petr Tichý
souhlas
chudy
Profil *
tak to není pravda vy borcí
Vladosik
Profil
chudy
..., protože největší borec jsi ty, joo.
Inpocasi
Profil
Taps, Petr Tichý
Měli jste pravdu, už mi to taky normálně funguje. Problém byl v tom fontu (stáhl jsem ho od jinud a vše je v pořádku)
Dina:)
Profil *
nejde mi nainstalovat photoshop nevite jakou chybu delam? vzdy kdyz dam prijmout tak se mi objevi cedulka instalovat a kdyz na to kliknu nic se nedeje
Simka
Profil *
Nevíte jak stáhnout Photoshop?
Prochy
Profil
Např. tady máš to verzi na 30dní. Potom si to můžeš koupit někde za 15 tisíc Kč, ale nevim, proč odpovídáš do tématu, které je 4 roky staré!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0