Autor Zpráva
l.lenek
Profil *
Zdravim,mam problem se s pustenim Corelu Draw 11. Nejde mi vubec spustit a hlasi mi to:"Nemate dostatecna opravneni k dokonceni tohoto procesu. Prihlaste se jako spravce a proces opakujte." a navrchu te hlasky je CorelDraw110 a to se mi zda fakt divne, mam 11. Byla jsem nucena preinstalovat windows a ted se marne uz ponekolikate snazim nainstalovat Corel 11 do sveho PC. Jsem prihlasena jako spravce. Uzivatele ostatni v PC nemam, ani to nikdy nedelam. Vubec nechapu co se deje. Tuto verzi uz pouzivam dva roky a nikdy jsem tento problem nemela. Naopak jsem s Corelem jsem vcelku "spokojena" az na nejake vyjimky. Prosim Vas o radu. Praci grafika si vydelavam, tudiz ho potrebuji dost nutne zprovoznit. Nejde mi to na rozum. Prosim, prosim, o radu. Mozna bude chyba v instalaci Windows, ale pri predstave noveho formatovani a nekolika hodinoveho instalovani se mi dela blbe. Jsem majitelkou legalnich Windows i Corelu. Mam uz i nainstalovane vsechny aktualizace windows. Prosim Vas, pomuze mi nekdo odstranit tuto fatalni chybu? Dekuji. l.lenek
Miloš
Profil
Pokud se tu nikdo s odpovědí nenajde, zkus se zeptat ještě na http://www.pc-help.cz/
l.lenek
Profil *
Dekuji, zkusim to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0