Autor Zpráva
prvacek
Profil
Jak mam ulozit obrazek udelany v CD 11, aby se v dobrem rozliseni mohl dat na web?
Lexter
Profil
Je to fuk, ale v zásadě ho ukládej v plné kvalitě, tedy třeba v JPG na 10 nebo v neztrátovém PNG (to používám já a spousta dalších).
prvacek
Profil
kdyz ho ukladam, tak tam mam vyber formatu. Kdyz ho ignuruju a napisu treba obrazek.jpg , tak je to v kvalite na houby
Lexter
Profil
Tak to holt ukládej v png, o nic nejde. ale ať je to v plné kvalitě, jde jen o návrh, u toho se na velikost dlabe.
prvacek
Profil
v png to nejde zobrazit vubec, otvira se mi to v Mozzile a pise to:
The image “file:///C:/windows/Desktop/Petr/www/Testy/obr/menuobr2.png” cannot be displayed, because it contains errors.
Lexter
Profil
prvacek

Protože obrázek obsahuje chyby, pak je někde chyba při ukládání. Takhle zostra ti to asi neřeknu, vyzkoušej si různé kombinace.
prvacek
Profil
Lexter
Zkousel jsem, ale nic jsem nevyskousel.
Mohlo by se to vyresit pomoci neceho, co zvladne preformatovat CDR na JPG a fungovalo by na Win98SE.
Znate neco takoveho?
Zahon
Profil
Z Corelu nesmíš ukládat příkazem uložit, musíš to exportovat ;) Dej soubor->export a tam si nastav vše potřebné. Funguje to dost spolehlivě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0