Autor Zpráva
Livi
Profil *
Mam niekolko otázok s touto témou.Neviem kde a ako si urobiť banner svojej stránky.Chcela by som ho mať animovaný asi z 5 obrázkov.Neviete mi poradiť v akom programe sa da "nakresliť" a potom z toho urobit animáciu?? kde sa da taky program zohnat? nieco ako napr na stranke http://www.equinews.sk/ikonky.htm
bojars
Profil
Len som tak napísal do lišty "google" : "Create free banner" a medzi iným mi vyhodilo aj toto.
llook
Profil
No nevim, u programy typu "Warning Banner Creator" můžou být snadno spyware. Radši bych zkusil něco renomovanějšího, jako třeba Paint Shop Pro, Gimp, Macromedia Fireworks, nebo Adobe Photoshop + Image Ready.
DoubleThink
Profil *
Image Ready

Souhlasím, Adobe ImageReady je na toto přímo dělaný
Fred
Profil
Sice by to šlo v Gimpu, ale radši si stáhněte 15 denní trial Ulead gif animator , k tomu freeware Trouts gif optimizer na ještě lepší optimalizaci než F11 v uleadu a odsud Microsoft gif animator na odstranění skrytých textů . Myslím, že s tímhle zvládnete vytvořit za patnáct dnů cokoliv.
www.oknet.sk
Profil *
Cha-cha-cha!
Tak tento prispevok ma pobavil. Ved aj male dieta vie o programe Macromedia Flash (najnovsie vo verzii MX). Ak potrebujes textove efekty tak potom Jasc Animtion Shop. A este chcem podporit bojarsa - kazdy dement napise svoj problem do diskusie a ked to potom necham vygooglit tak mi to vyhodi zoznam dlhy jak historia Rakusko-Uhorska. Prispevky typu: "neviem to nikde najst" uz su fakt trapne.
Michalek
Profil
<del>
2 [url=http://www.oknet.sk
]www.oknet.sk
[/url]
kazdy dement napise
Zajimave ze se snizujes na uroven techto dementu a prispivas s nimi do jednoho fora. Ale asi to bude tim, ze se jedna o forum ne pro dementy, ale pro zacatecniky. Take se obcas ptam na veci, ktere by se dali vygooglovat a nikdo na me nerve.
</del>

<ins>Omlouvám se za OT</ins>
Fred
Profil
Mno malý dítě na to asi nebude mít korunky, AFAIK ani Macromedia Flash ani Jasc Animation Shop, zrovna zadarmiko nejsou a moc se mi nezdá, že by si to Livi chtěla kupovat, tolik možná má trochu dementní odpověď
bojars
Profil
Teda vážení,
vôbec som pri tom googlovaní nemyslel na "dementov".
Pôvodne som to zadal preto, lebo som niekedy predtým, ako som preinštaloval systém mal v obľúbených položkách web, kde sa po zadaní nejakých vstupných textov vytvoril banner. Nenašiel som ho, ale objavil sa tam ten freeware, tak som si myslel (žiaľ pozrel som sa len tak letmo), že sa to môže pre začiatočníka hodiť.
Ak je tu niekto dement, tak som to prosím pekne aj ja, lebo veľa (možno pre niekoho, veľacteného, dementných) jednoduchých otázok na tomto fóre mi pomohlo aj bez vypytovania. Ostatne je to fórum pre začiatočníkov...

2oknet.sk: neber si moje meno do huby (klávesnice)
DoubleThink
Profil *
Tak ale opatrně!!
Tady dotyčný www.oknet.sk má sice pravdu, že začátečníci nedoržují netiquetu ohledně pokládání dotazů, ale to jej neopravňuje nazývat někoho dementem.

Doporučoval bych přítomným, aby se laskavě přestali chovat jako zvířátka a drželi se tématu!
bojars
Profil
To Double Think: Sorry, rozčúlilo ma, že to ok.net.sk takto zneužil na svoju invektívu.
Livi
Profil *
len sa tu prosimvas nepobite a dik za radu!!!!
VitaZ
Profil
Celkem snadno se dá animovaný banner vytvářet i v Corel Photo Paint (animovaný gif). Nebo použij program Xara Webstyle, v něm je několik vcelku hezkých šablon i s efekty a pouhou změnou barev, písem a textů můžeš rychle dosáhnout výsledků téměř profesionálních :-)
Xara Webstyle byla jako trial nebo i zdarma v několika loňských CD Chipu nebo Computeru.
lukysy
Profil
A co třeba takový Leak Clear Animato?
Unkown
Profil *
XARA WEBSTYLE 3
Zlomenina
Profil
Myslím, že předtím než začnu vytvářet animovaný banner, musím vědět pro koho proč a co. Když tohle vím, začnu hledat vhodný sw. Já jsem použil na animované (mizicí, běhající a skákající...) texty Ulead Gif Animator. Byla to trialová verze. Je to na dost dlouhou dobu, aby v tom člověk něco kloudného vytvořil (ale musí vědět co). Jinak nevím jaké kdo máte zkušenosti s trialovými verzemi sw. Já se domnívám, že jsou dvě základní řešení jak prodloužit dobu použitelnosti trialu : 1)v případě platformy Windows, by mělo stačit zálohovat registry, pak program nainstalovat, po vypršení zkušební doby odinstalovat a vrátit zpět stav registrů pomocí zálohy. 2)Existují ****** (patche), které upravují trialové verze na plně funkční - to chce trochu času strávit při hledání.
Jinak by mě zajímalo, jak je to s kradením softwaru (autorskými právy) ve výše zmíněných případech.
matys
Profil *
Nejjednoduší je pro vytváření bannerů Xara webstyle
Michelle
Profil *
uff, no tak ja som v počítačoch a vo všetkom kolo web-stránok úplny dement, ako fakt...neviem ako si mám urobiť banner, som v tom ******* :SS
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0