Autor Zpráva
moons
Profil
S použitím jakých funkcí tohoto programu lze vytvářet animace? Mám v7.
flz
Profil
image ready?
bojars
Profil
- rozlož si sekvencie animácií vo Photoshope v jednotlivých layeroch a keď to bude o.k. stlač dole na lište nástrojov "Jump to Image ready" (alebo tak nejak).

- potom pridávaním jednotlivých snímok dole na lište "animation", vypínaj (zapínaj) jednotlivé layery podľa toho, ako má nasledovať animácia,

- pri snímkach máš malé šípočky, kde sa dá nastaviť časovanie jednotlivých snímok.

- potom si môžeš zvoliť "Preview in browser",

- a save for web (počet farieb atď-)
moons
Profil
V Adobe Image Ready otevřu obrázky vytvořené pro případnou animaci. Na kartě "animace, obrazová mapa, řez" (vlevo dole) se mi zobrazí vždy pouze jeden obrázek. Do této karty nemohu dostat ostatní pro vytvoření sekvence. Při kliknutí na vybraný obrázek se mi na této kartě zobrazí vždy pouze ten vybraný. Nevím, jak tu sekvenci vytvořit.
bojars
Profil
- rozlož si sekvencie animácií vo Photoshope v jednotlivých layeroch a keď to bude o.k. stlač dole na lište nástrojov "Jump to Image ready" (alebo tak nejak).

Máš tie obrázky v jednom súbore, v layeroch?
Ak máš, tak pridávaj snímky na lište snímok, zíložky "Animation" tým jedným lístočkom vedľa smetiaka a vypínaj zobrazenia layerov podľa toho, aký priebeh sekvencie chceš.

Ešte raz: v záložke "Animation" máš:
- stanovenie cyklu prehrávania animácie (implicitne "Forever" - stále)
- bežné prehrávacie tlačidlá
- tlačidlo "Tweens" na duplikovanie snimkov (sérií snímkov)
- duplikovanie jednotlivých (aktívneho - selektovaného snímku)
- mazanie snímku
- posuvník...(to len pre orientáciu)
- pod každým snímkom je šípočka, ktorou si vyvoláš "delay" (časovanie) jednotlivých snímok...
Ivan
Profil *
Zdravím.Nevedel by mi niekto poradiť,kde by som zohnal češtinu,alebo slovenčinu do Photoshopu 6?
Ivan
Profil *
Zdravím.Nevedel by mi niekto poradiť,kde by som zohnal češtinu,alebo slovenčinu do Photoshopu 6? kolibovick@post.sk
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0