Autor Zpráva
DDD
Profil
Mám obdelník, který je tvořen asi 50px širokou čárou opakující se v ose y - takovej rámeček (barevnej přechod) a potřeboval bych ho zdeformovat (zahnout) do 50px (nebo, jak je to široký) širokého čtvrtmezikruží, abych ho mohl přidat k originálu a vytvořit tak rámeček, který by se táhnul po okraji stránky odspodu nahoru a pak zatáčel po kružnici kolem nějakého loga a pokračoval po ose x... (možná to vysvětluju moc složitě - prostě mám rámeček a chci ho ohnout).

Ve Photoshopu jsem zkoušel deformační filtry, které to sice zajímavě zdeformojí, ale já potřebuji pravidelné "čtvrtmezikruží". Filtr polární souřadnice sice udělá kolečko, ale vždy menší, než originál a já to potřebuju napojit. Poraďte... díky.
DDD
Profil
To nikdo nevíte? Myslím, že takovej program jako PS by to měl zvládnout... (nebo si můžu stáhnout něco volně šiřitelnýho, co to umí) Nevíte alespoň, kde by mi mohl někdo poradit?
mila
Profil
Ve photoshopu můžeš udělat přechod rovně ale i do kruhu. Tak ho prostě nakresli na třikrát. Pokud to budeš kódovat do css, tak se stejně nevyhneš třem obrázkům (pokud se to teda má přizpůsobit rozměrům)
DDD
Profil
mila
Já vím, jenže problém je v tom, že ten rámeček jsem dělal tak, že jsem si nejdřív vytvořil přechod, ale pak jsem na to aplikoval ještě ve volbách prolnutí nějaký efekty a pak ještě další vrstvy... a pak jsem to všechno sjednotil a strčil do jinýho souboru (ten původní mam taky samozřejmě), takže to sice je přechod, ale už "vyrastrovanej", takže to už nemůžu použít jako přechod. Nešel by z toho nějak vytvořit? Nebo kdyby z toho šel vytvořit nějak štětec, tak bych so moh nakreslit perem cestu a udělat jakejkoli tvar...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0