Autor Zpráva
davidpodskalan
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Adobe Fireworks.

ahoj,byl by tu někdo té dobroty a poradil mi???Jak mám docílit toho,aby mi ve výsledném obrázku,když exportuji byl vidět jenom ten text a ostatní ne??Rozumíte mi,chci,aby byly vidět jenom ta písmenka,ale když nastavím na začátku průhledné pozadí,tak stejně po exportu s emi tam "sere" bílý pozadí".Chci jenom ta písmenka.díky všem za radu
flz
format jpg transparenciu myslim ze nepodporuje, png ano, potom to uz je len vec nastavenia priehladnej farby
Ondra
Musíš si to vyexportovat jako PNG nego GIF.
Zmáčkni Ctrl+Shift+x a tam si to nastav(v náhledu ten obrázek uvidiš, takže uvidíš aji jestli je pozadí průhledný)
DZer
bez zkratky to je
soubor - náhled exportu
murdock
Profil *
Tak jak teda? V Malování žádný Ctrl+Shift+X nefunguje a zkus to říct trochu česky

Kdyžtak mě prosím odpověď napište na ICQ, nejsem člen
DZer
murdock no tak ale tadle část fora neni taky o Malování ale o Fireworku.V malová jak řikáš to nejde musíš to stoho malování nakopírovat do fireworku nebo třeba do IrfanView(tam to stačí uložit jako gif a vono by ti samo mělo dát na výběr transparetní barvu=pruhledná barva).
murdock
Profil *
Jo to funguje diky
INFRAN RULEZ
faktlama
Profil *
Sry ale pořád mi to Irfanu nejde. Zeptáe to na barvu průhlednosti, já na ni kliknu a ono to uloží bez průhlednosti....
Kvakoš
Profil *
To je známý problém ve Fireworks - formát GIF podporuje průhlednost, JPEG ne. V panelu Optimalizace je potřeba nastavit dvě věci:

1. Formát GIF (´je jich víc, je jedno který)
2. Asi na čtvrtém řádku v panelu Optimalizace je volba No transparency x Index Transpúarency x Alpha transparency - zvol třeba Alpha transparency. Je-li volba No transparency, bude se průhledné pozadí stejně expotovat jako bílé. Někdy je eště je potřeba správně nastavit hodnotu Matte, která určuje barvu pozadí na přechodu např. stínů.
Frank
Profil *
No jo kluci mam to s pruhlednim pozadim ale vypada to omhoho hur nez predtim ... co stim ?
loyza
pravděpodobně máte indexovanou průhlednost, to znamená, že jedna barva bude průhledná a ostatní ne, to znamená, že ani trochu jiná barva nebude průhledná. Co s tím?? Těžko říct, použít Alpha transparency, ale tu podporuje jenom PNG a nepodporuje ji IE, no a nebo udělat obrázek s neprůhledným pozadím a dát barvu pozadí obrázku stejnou jako má ta stránka.
Frank
Profil *
To slucovani barev sem skusel dal sem cernu na cernu ale neni tot to iste i kdyz pise ze i jedna i druha barva cerna je 0000. Nevim proc nejsou stejne i v grafickem programu (corel draw) sem si nastavil barvy pro www a nejdou k sobe nechapu ...
uaa
Profil *
o
DZer
To frenk: V Corelu, můsíš nastavit výstupní zařízení pouze na monitor. Ted zrovna nemám corel naistalovanej, takže podrobnějš ti to nepopíšu ale je to v Nastavení asi Input.

Normálně třeba přes infran se ti černá neuloží jako #000000(rbg 0,0,0) ale trochu světleší jelikož INFRAN použije windosovou paletu, ale třeba v fireworku si můžeš paletu vybrat a třeba pro web je černá opravdu #000000. Možná že i v INFRANu to de nastavit ale nikdy sem to neřešil.
stet
Profil *
lidi potreboval bych pomoc :) urcite znate funkci onmouseover a onmouseout. mno a mam na pozadi stanky takovej slozitej obrazek a jak mate treba #FFFFFF bilou barvu tak bych poteboval taky nejaky hex kod ale aby to znamenalo pruhlednou barvu . proste kdyz vyvolam onmouseover tak mi to zasviti nejakou barvou a kdyz dam onmouseout tak potrebuju aby to zase spatky hodilo ten background . kdyz tak presny poblem si muzete podivat http://wewerky.tym.cz/zmeny.html
zde
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.