Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Tak mě napadlo, proč neudělat nakreslený web. Nevím, jestli (nejspíš někdo ano) takový web udělal, myslel jsem ale vytvořit web, jehž grafika by byla nakreslená na papíře, naskenovaná, rozřezaná barevně sladěná... myslel jsem, že bych udělat tužkou takovou skicu webu, hezky vystínovanou a poté to naskenovat do počítače, hezky barevně poupravit, a poté rozřezat nemilosrdně na kousky...
řekl bych, ž pokud to hezky nakreslím, tak by to mělo dát webu dramatičnosti a přirozenosti (volné tahy tužkou)..... fakt ale nevím, jestli to někdo dělal, tak pište pište co na to říkáte
Nox
Profil
........tak proč to neuděláš?
Dero
Profil
vertigo4: Dělala to velká spousta lidí, nějaké ti najdu, když chvilku vydržíš.
vertigo4
Profil
no začal bych až bych viděl nějaký ukázky, ale ted stejně nemám čas, protože dělám jednu stránku
mareklevak
Profil
ja robim 5 stranok naraz a cas si najdem aj na osobne projekty ;)
vertigo4
Profil
jenže taky chodím do školy a k poč. se dostanu max o víkendech + denně tak hodinu a půl... vim kdybych pořádně chtěl tak to udělám, ale já nejdřív bych potřeboval tipy
Měsíček
Profil
jen o víkendech a hodinu a půl tak to smekám já každý den 3 hodiny :-)) a to ještě bez her :-))
vertigo4
Profil
Měsíček
jo, tak možná že jsem to trochu podcenil, je pravda, že někdy to je i víc :)) a taky jsem to blbě napsal, myslel jsem hodinu a půl na dělání webu... jinak samozřejmě hry zaberou moc moc času :)
Měsíček
Profil
tak to jo :-)
vertigo4
Profil
Dero
čekám, čekám a stále nic
Filo
Profil
kreslený: html a flash
http://this.is/better_world_inc/bwi_website_2003/index_2.html
habendorf
Profil
vertigo4
čekám, čekám a stále nic

Hezký přístup. Po 5 vteřinách googlení jich mám tři ... kýble.
Ale někdo radši tři měsíce čeká ...
vertigo4
Profil
habendorf
já jsem neříkal, že nejsem schopný to najít... jen jsem čekal na Dera

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0