Autor Zpráva
Bartolomey
Profil
Nudil jsem se, tak jsem udělal malý jednoduchý design.. Zatím jenom graficky. Chtěl by ho někdo?
http://i6.tinypic.com/814b1gh.jpg
Rae
Profil
To je design?
Měsíček
Profil
Ale jo náhodou se to dá :-)
Měsíček
Profil
Za jak dlouho jsi to udělal? Tipuju tak 30 minut?
Bartolomey
Profil
Měsíček
Jo, tak nějak, prostě jsem se nudil.. Je to takový jednoduchý design na malý webík..
Manq
Profil
Bartolomey
Kdyby jsi na tom ještě zapracoval a dodělal to do konce, tak by z toho mohl být krásný web 2.0 jak se patří.
Bartolomey
Profil
to Manq
Sorry, já se v těch verzích moc nevyznám, podle čeho se to určuje?:)
A co bys tam chtěl dodělávat?
Měsíček
Profil
to znamená krásný a graficky moderní a dodělat by jsi mohl menu, patičku, hlavičku ..
Manq
Profil
A co bys tam chtěl dodělávat?
Opravdu je podle tebe tato otázka na místě? Spíše, co bych nechal - výčet by byl mnohem kratší.

Sorry, já se v těch verzích moc nevyznám, podle čeho se to určuje?:)
Z mé strany šlo o ironii. Pochopíš, jen si o webu 2.0 něco přečti.
NPet4P
Profil *
Bartolomey
Nějakou dobu se snažím vymyslet efektivní a moderní design pro můj budoucí web, tenhlwe návrch mě oravdu zaujal, myslíš že bych ho mohl použít?
Foresst
Profil *
prepac, ale tych par okienok z prechodmi a texturou sa neda povazovat za design. skus pridat logo, menu a nejaky text koli layoutu, potom by to mohlo vyzerat slusne.
pantondavo
Profil
Bartolomey
Jo, tak nějak, prostě jsem se nudil.. Je to takový jednoduchý design na malý webík..

Toto jsi dělal 30 minut? To asi pastelkami, ve tmě a s vyvrtnutým zápěstím, ne?
NPet4P
Profil *
Jde samozdřejmě jen o základ a jak se tu všichni zminují, o významné předělání...
vertigo4
Profil
NPet4P
Jde samozdřejmě jen o základ a jak se tu všichni zminují, o významné předělání...
Spíš udělání. Není na tom co předělávat, když tam nic není.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0