Autor Zpráva
jakol
Profil *
mám dotaz přemýšlím o pořízení nějakeho levného tabletu pro práci s grafikou v gimpu díval jsem se a přemýšlím o tomto : http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15LH4107Z01U hned ten první Genius G-Pen 450 za 675,- upozorňuji že je pro mě hlavně duležita cena a taky bych ho raději koupil v tomto obchodě.

Nemám ale s tablety žádnou skušenost tak by mě zajímalo jestli se vyplatí do toho investovat atd. Protože si myslím že se s tabletem dá spíše jen kreslit a když třeba chci změnit nějaky jiny nastoj v gimpu tak musím asi použít myš. Nevím jelikož jsem to ještě nezkoušel a jak říkam nemám zkušenost vyplatí se to?
Nox
Geniusy se moc nedoporučují, narozdíl od Wacomu (nejlevnější je PenPartner2 za 1k cca), mám od nich Volito2 a sem celkem spokojenej
jakol
Profil *
aha díky ale problem je že moc nevěřím internetovým obchodum tak bych to raději koupil přimo v prodejně (Ostravě)
jakol
Profil *
jo tak jsem se díval na ten penpartner2 on má ale jen plochu 80x60mm ale ten genius má přibližně 4x5 palcu jeden palec je myslím 2.54cm takže by to bylo pějakych 8x10 cm (tj.80x100mm) a nějake drobné počítam se zaokrouhenim na 2 cele.

Nevím sice ale jak moc zaleží na velikosti plochy.

Rizlišeni u něj je 1000dpi a u geniusu je 2000lpi (no ale nevím jestli lpi a dpi je to same)

Takže nevím co říkate?
jakol
Profil *
tak jsem si ho ale nakonec pořídil je super ale i tak by mi nevadila menší plocha ale da se to stejně nastavit prostě super. (myslím ten genius)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

• Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0