Autor Zpráva
Anonymous
Profil *
http://homepage.mac.com/gapodaca/digital/digital.html

treba vidieť. naozaj nápadité a zaujímavé.
Kráťa
Profil
To si tady jako děláš reklamu nebo co? Dej si stránky normálně zhodnotit a je to ne? už aby to tady nějaký moderátor zamkl.
Yuhů
Profil
Kráťo, já ač v roli moderátora, tak tomu nerozumím. Kdo a proč si dělá reklamu? Sice se mi původní příspěvek taky zdá být reklamou, ale jak se v grafice neorientuju, tak nevím, jestli to opravdu není zajímavé. Mohl bys prosím svůj postřeh nějak rozvinout?
mgiel
Profil
No sice to je starý , ale myslim že ohledně retušování fotek dobrý pro shlédnutí ... teda jako reklamu jsem v tom zadnou nepostřehl...
Meldo
Profil
:->>> tu stranku som nerobil ja a ani neviem kto to robil. takze reklama to urcite neni. len sa mi to zdalo velmi pekne a zaujimeve tie fotky. preto som to sem hodil.
tusim som sa zabudol prihlasit ked som to sem vkladal ten prispevok.
Meldo
Profil
Kráťa: moje stranky si hodnotil 21.5. 05 - t.j. včera. to len tak pre ilustráciu:->
Kráťa
Profil
Yuhů
Mohl bys prosím svůj postřeh nějak rozvinout?
když někdo upozorňuje na skvělou bezva věc, kterou je třeba vidět, tak mi to velmi připomíná mou domovní poštovní schránku, která je denně plná všelijakých letáků, upozorňujících na bezva věci, které se musí vidět (a ještě lépe koupit).
Kdyby bylo alespoň napsáno, jak a proč se na to mají čtenáři tohoto fóra podívat...
Meldo už to vysvětlil.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0