Autor Zpráva
Minatory
Profil
Ve photoshopu: Řeším problém jak nějak nakroutit rastrovou vrstvu. Vůbec nevím jak na to?
Nox
Profil
Edit > Transform > Warp ?
Minatory
Profil
Pokud tím myslíš zkosení tak to nechci. Chci ji zkroutit :)
Nox
Profil
No jediný vysvětlení tvé odpovědi mám, že máš českou verzi, neumíš anglicky a ani ses neobtěžoval dívat se do slovníku a prostě sis tipl, že to mám blbě....jinak nevím, jak bys něco takovýho vyplodil;) Když chceš vsrtvu zkroutit...tak k tomu nejspíš bude potřeba funkce, co se jmenuje podobně

Pokud bys to měl anglicky, tak už bys řešení měl, protože jsem si docela jistej, že to je ono,
takže:
Netuším jak je to česky, ale bude to menu Editace, příp. Úpravy, sekce Transformace nebo nějak podobně a potom je to poslední možnost prvního bloku - (anglicky Warp)

A jinak tipuju, že prohledání menu by zabralo přibližně 2 minuty, ale zase když tě zkritizuju, tak se mi uleví, takže těch pár minut na tohle psaní dám;)

S ohledem na své zdraví hluboce doufám, že už to najdeš;)

Resp. toto je jedna z možností, jinak ještě jakýsi formy zkroucení můžou vytvořit filtry, ale neuvedl jsi, co přesně potřebuješ
Minatory
Profil
Nevidím nic :(



Všiml jsem si perspektivy, ale to není to co hledám :( Chtěl bych je jako prohnout.
Nox
Profil
Aha...máš nějakou starší verzi...deformovat je z nich tak asi nejblíž, ikdyž to není ono...možná nějakej plugin

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0