« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Autor Zpráva
rkomoras
Profil
vertigo4
pak je ten vektor zbytečnej, když nebudu to logo dávat na auta a billboardy
Lexter
Profil
rkomoras
Vyber si lepší motiv. Co značí šipka? Směr. Kam? Nevím. Je v tom guláš. Neosobité, nezajímavé.

Zkus nějakou srandičku, zas tak na tom nesejde. Když se řekne slovo webdesign, určité to není. Teď mě třeba napadla žába. Proč ne :).

Já mám ve znaku Falcona a je to jedno i kdybych tam měl třeba žížalu. Rozhodně lepší než kolečko nebo šipka.

Edit: Teď mě napadá, že logo s žížalou může být docela prča, tak na tenhle motiv zapomeň, na tom sai smlsnu sám :D.

Edit2: že mě furt jen napadaj zvířata...
Millos
Profil
rkomoras

Pracujem ako grafik, ci sa vam to paci alebo nie... a ta stranka bola robena pred par rokmi.... ani ja som sa ako grafik nenarodil a ani nehovorim ze som uplna spicka
rkomoras
Profil
Millos
Pracuješ jako grafik.....já jsem druhým rokem na gymnáziu, HTML jsem se naučil když mi bylo 10 let. A sháním 'znalosti' pro lepší logo
Měsíček
Profil
"Pracujem ako grafik, ci sa vam to paci alebo nie... a ta stranka bola robena pred par rokmi.... ani ja som sa ako grafik nenarodil a ani nehovorim ze som uplna spicka"

A?
Lexter
Profil
rkomoras
Asi pošlu návrh do Adobe. Odstraňte ze stylů vrstev Úkos a Reliéf.
rkomoras
Profil
Lexter

??
Měsíček
Profil
Taky ne rkomorasi .. zkus si projít nějáké tutoriály o skleněném efektu :) možná se ti to zalíbí.
vertigo4
Profil
Měsíček
zkus si projít nějáké tutoriály o skleněném efektu
já bych řek, že to je už tak profláklé, že nemá cenu, aby se to další lidi učili :)

rkomoras
Ano odstran ukos a relief a možná to nebude vypadat tak zle... taky barevně mi to neladí

P.S. Co má symbolizovat ten objekt (skupina objektů) nalevo?
Měsíček
Profil
"já bych řek, že to je už tak profláklé, že nemá cenu, aby se to další lidi učili :) "

Když to někdo opravdu umí a má tu trpělivost si s tím pohrát tak ve výsledku je to opravdu pěkné a myslím, že ještě tak 2-3 roky bude.
rkomoras
Profil
zkoušim dělat další logo, ale asi bezúspěšně....asi nechápu co přesně chcete

už mi dochází nápady............................. nevím co pro vás znamená 'kvalitní logo'
vertigo4
Profil
rkomoras
a ty děláš logo pro nás? to je špatně... mi ti jen říkáme, co se nám na nich nelíbí, ale klidně si použij co se tobě líbí...
rkomoras
Profil
vertigo4
nedělám logo pro vás, jenom chci znát názor ostatních lidí...
vertigo4
Profil
rkomoras
no že píšeš nevím co pro vás znamená 'kvalitní logo'


už mi dochází nápady
zkoušel, experimetuj... zkrátka kombinuj co se dá

podívej se na weby zde:
http://www.moderniweb.cz/odkazy

nikam nespěchej, času máš dost...
rkomoras
Profil
Railbot
Profil
rkomoras
Font je pěkný, jinak to za moc nestojí.
TSD
Profil
Railbot
To je otázka vkusu. Mně naopak font připomíná starý okoukaný Bedrock nebo co to bylo a myš po vylepšení nebo odstranění lesku dole by se mně líbila.

rkomoras
A teď babo raď.
Lexter
Profil
Rada: Zapomeň na styly vrstev, jako by tam nebyly. Zapomeň na profláklé symboly, jako by nikdy neexistovali.

Logo pro webdesign nemusí být zrovna extra vypovídající, stačí když bude hezké.

Povol si pouze efekty přechodu, vytažení. Nic víc.

A pak ještě další rada. Vyhni se kýčům, jakými je tohle logo prolezlé.

rkomoras
Profil

...
Lexter
Profil
rkomoras
Tak to, že halda efektů je zde k ničemu už víš, teď vytvoř něco hezkého.
rkomoras
Profil
Lexter
Snad to jde i na černém... :-(
vertigo4
Profil
rkomoras
černá je nejlepší :)
Lexter
Profil


Co třeba nějak takhle? Zkus se inspirovat, ale ze mě si příklad neber, já to dělal 5 minut na ukázku. Ty se s tím nadři víc!
rkomoras
Profil
Lexter
No ty jsi grafickej mág...
(ale musim brát v úvahu 600x180)
vertigo4
Profil
Lexter
Sakra, zase ty tvoje 5minutovky, který bych já dělal týden :D
Lexter
Profil
rkomoras
(ale musim brát v úvahu 600x180)
To by mě zajímalo proč. Je snad problém zvětšit vektorový tvar? Nebo písmo?
rkomoras
Profil
Lexter
Radši zůstanu u bitmapové grafiky
Lexter
Profil
rkomoras
Počítám, že pracuješ v psku a i kdyby v gimpu, tak v těchhle nástrojích je pero. Obtáhneš jen motýlka a písmo už samo o sobě věktorové je. ty pracuješ s vektorovou grafikou, ani o tom nevíš :). Stačí když něco v psku napíšeš :). Ale to bylo fakt jen logo na ukázku. Takže si z něj moc neber.
rkomoras
Profil
Lexter
ano, pracuju s perem....
čb:

Barevný:
Lexter
Profil
No vidíš, to už je něco jako logo.
Ta packa by ale mohla být lépe tvarovaná. Dorovnej rozsah spodního textu nebo ho zarovnej spolu s hlavním nadpisem. Nebo umísti logo nad text..... Je šílená spousta variací.

Barevná verze: Slaď barvy, zesvětli.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0