« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Autor Zpráva
Měsíček
Profil
A já si tak dlouho lámal hlavu, proč je to písmo tak divné a působí na tvé stránce jak pěst na oko :o)
vertigo4
Profil
rkomoras
omlouvám se, je to Fontin (ne Fontil) ;-)
Railbot
Profil
vertigo4
Heh, to uz ani nevim. Kazdopadne nevim jestli retro Marcelle bylo z tech tri zrovna nejlepsi. Ono to bude asi tim, ze zbyle dva jsou placene a nikde jsi je tedy nenasel, ze :o)
vertigo4
Profil
Railbot
No možná, ale já to písmo nevybral hnedka, jako první, které mi přišlo pod ruku... měl jsem několik typů, ale tohle se mi líbilo nejvíce...

A rád bych, kdybychom se vrátili zpět k rkomorasovi a jeho logům...
rkomoras
Profil
Fontin a Fertigo je skoro to samé, ale nakonec jsem skončil u Fertiga
vertigo4
Profil
rkomoras
ano, Fontin je jen o trošku hubenější...
rkomoras
Profil
vertigo4
Profil
rkomoras
ještě bych změnil to písmo (X)HTML, CSS... atd a sladil barvy... ta modrá je moc agresivní vůči té oranžové.
rkomoras
Profil
Trochu jsem zesvětlil tu modrou:
Měsíček
Profil
Tak ten poslední se mi nelíbí ten předposlední ano (před vertigovou reakcí).
rkomoras
Profil
Měsíček
souhlasím
vertigo4
Profil
rkomoras
no mně se také více líbí to předchozí... jen se mi u něj nezdá to písmo v (X)HTML ...atd
rkomoras
Profil
Měsíček
Profil
No Rkomorasi raději nechej tam to před tím .. (X)HTML, CSS, PHP, MySQL jsou přeci zkratky a měly by se psát velkým ne?
rkomoras
Profil
je to font Airstrip Four...a ten asi nezná rozdíl mezi malými a velkými písmeny, radši se ještě podívám po jiném fontu

Manq
Profil
Ten font je rozhodně lepší.
vertigo4
Profil
rkomoras
no je to trochu lepší, ale ty to písmo obtahuješ černou, že? to mi tam asi vadí...
rkomoras
Profil

Lepší?
vertigo4
Profil
rkomoras
Ted to vypadá dobře, ještě ty barvy poupravit, celkově tu spodní část (webdesign atd.) udělat o něco menší a máš logo ;-)
rkomoras
Profil

Tak nevím jak s těmi barvami.....s tím zmenšením: udělal jsem to opačně...
rkomoras
Profil
Červená se mi nelíbí...

Jestli máte lepší barevný nápad tak pište...
Měsíček
Profil
To poslední je dobré, ale celé ho zmenši (ne jen něco - vše), protože na obyčejné textové logo je to až moc velké.
rkomoras
Profil
Měsíček
Dobře, ale doufám že se bude dobře vyjímat na stránce.
a (X)HTML, CSS, PHP a MySQL je strašně malé...
rkomoras
Profil

EDIT: zdá se mi to až příliš malé na stránce
Měsíček
Profil
Jo to by šlo :)
rkomoras
Profil
a co na to profíci jako Lexter?
Lexter
Profil
rkomoras
Profíci jako je Lexter na to neříkají zhola nic, protože se nepletou do záležitostí opravdových profíků. Ale za sebe jako za amatéra musím říct, že nevidím žádný obrázek.

Vím, že vytahuji staré vlákno, ale třeba se rkomoras vrátí a budeme dál probírat.
Měsíček
Profil
Mohl by jsi mi ukázat Lextere nějákého profesionála? (profesionála, kterého ty považuješ za profesionála).
Lexter
Profil
Měsíček
Pan Procházka třeba. Nuvio. Pecka Design atd... My "normální" jsme balast :D.
vertigo4
Profil
Měsíček
ukázat na profesionála v jakémkoliv oboru je docela těžké, protože ti bývají většinou někde na Bahamách a netrčí zde... ;)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0