« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Autor Zpráva
rkomoras
Profil

co tohle?
kletely
Profil
rkomoras
Neviem, ale mne sa to osobne nepači.
ondrej012
Profil
rkomoras
može byť! :-D
Dranel
Profil
rkomoras
Urči si název či zaměření webu. Od něho odvoď nápad na logo. Logo by totiž mělo něco vystihovat. Něco, pod čím si tě ostatní zapamatují. Nějaký tématický obrázek, inicála nebo podobně. To není o tom tam prostě něco dát.

Mimochodem kolik stránek ještě plánujeme? Docela pěkně se to rozrůstá. Asi taky něco skusím namalovat v Malování :)
rkomoras
Profil
Dranel
tobě to opravdu připadá jako v malování?
Venca V
Profil
Můj osobní dojem z tohoto dlouhatánského vlákna, které průběžně sleduji:
- ze začátku to byl děs
- pak se to o něco vylepšilo
- pak se to ještě o něco vylepšilo a bylo to celkem pěkné
- dalším rýpáním to přestalo být dobré
- s dalším rýpáním to začalo být ještě horší
- nyní je křivka úrovně loga nasměrována kamsi do pekel

Jaké z toho plyne ponaučení?
a/ vrať se o pár stran zpět, píchni prstem do monitoru a zasažené logo vyber
b/ nasměruj křivku opět žádoucím směrem, pokud na to máš ještě nervy..

Hodně štěstí;-)
imploder
Profil
Mně se nejvíc líbí tohle. Je to originální a tématické. Člověk, co opravuje vedení <-> člověk, co ladí něco na síti - to není zas až takový rozdíl :)
Dranel
Profil
rkomoras
Ne. Pochopil jsi mě špatně. Tím jsem chtěl říct, že já neumím grafiku ale přesto se o něco pokusím, když už sem dává návrh téměř každý. Mimochodem návrh od vertiga není vůbec špatný. Jinak souhlasím s Vencou.
Lexter
Profil
Na to se vybodni. Ukaž mi logo webdesignera, které je tématické a přitom to není kýč typu monitor, myš, pero apod... Mělo by to být jen hezké, víc být nemusí.
rkomoras
Profil
Lexter
asi to vyřeším jako Vertigo4, jenom text, má tam hezkou grafiku..s obrázkem asi nic neudělám....
Lexter
Profil
Kristova noho lidi. Když už chcete tématické logo, nemusí to být naprosto k tématu činosti, kterou prezentuje. Mohlo by být tématické k použitému provedení loga, třeba mota.

Zase jsem ti frknul pár inspirací. Není to nic extra, ale dá se na tom velmi solidně stavět. Hodiny tomu věnovat nebudu :).



rkomoras
Profil
Lexter
...... jak to děláš? krása...
motto jsem si zatím nevymyslel, nad obrázkem přemýšlím pořád...
Dranel
Profil
Lexter
No dyť. Přesně tak jsem to myslel. Propojit název firmy/slogan s logem. Máš to pěkné.
Lexter
Profil
Na tom vcelku nic není kluci, zapojte mozek.
rkomoras
Profil
Lexter
no vytvořit ten papír asi dalo zabrat...
EDIT:
Dranel
já nejsem firma, už jsem to tu jednou zmiňoval...
imploder
Profil
no vytvořit ten papír asi dalo zabrat...
Dají se stáhnout i volně dostupné textury.
http://www.cgtextures.com/
http://www.cgtextures.com/texview.php?id=17035&s=S
...asi ale né na všechno. Ten lexterův papír je asi taky nafocený. Nebo není?
imploder
Profil

já nejsem firma, už jsem to tu jednou zmiňoval...

tak nemusíš pořád tak řešit logo, ne? :)
Lexter
Profil
imploder
Jistě že je, nevím proč bych se měl párat s jeho tvorbou :).
rkomoras
Profil
imploder
máš zčásti pravdu, ale na tvorbu nových log jsem se vrhl po lavině kritických příspěvků....
Dranel
Profil
rkomoras
já nejsem firma, už jsem to tu jednou zmiňoval...
Já tenhle slog nečtu. Tak sorry. Mimochodem udělej tam iniciálu a máš to. Nepárej se s tím. Seznam se s tím taky nepárá :)
rkomoras
Profil
Dranel
ale mě se tak líbí ty loga od Lextera, že musím něco udělat :-)
vertigo4
Profil
rkomoras
Po kratší pauze opět sleduji toto vlákno. Napadá mě otázka: Proč chceš dělat webdesign, když tvorba loga ti zabere 8 stran diskusního fóra?
rkomoras
Profil
vertigo4
asi protože logo není všechno, já vím, mám ještě co zlepšovat...
Lexter
Profil
Každej holt nemá na tvorbu logotypu. Pokud chceš, písni mi na mejl a já ti k těmhle pošlu psd. Pak to můžeš doladit a dát do vektorů. Jestli chceš.
rkomoras
Profil
Lexter
Díky za návrh, ale radši to udělám sám. Ty loga máš sice pěkný, ale chci, aby to byla moje práce...
Budu nějakou chvíli přemýšlet a nenavštěvovat tenhle topic, snad něco vytvořím....
rkomoras
Profil
takže asi poslední pokus:

vzhledem k tomu že nejsem žádná firma, tak žádné motto nepotřebuju...nabízím prostě webdesign...jestli se tohle nebude líbit, tak rovnou vytvořím hlavičku a něco tam dám..
Dranel
Profil
rkomoras
Mě se to líbí. Akorát změnit písmo na nějaký handwritten font, třebas jako je zde či zde. Mimochodem na ten papírek bych něco dal. A čáru od tužky dej slabší (tak, aby odpovídala síle tuhy).
vertigo4
Profil
rkomoras
nelíbí
Měsíček
Profil
Nelíbí, ale je to 100% lepší než ta šipka :))
rkomoras
Profil
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0