« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Autor Zpráva
rkomoras
Profil
Asi si teď k tomu sednu, zapracuju na headeru a doplním nějaký text (viz vertigo4)
imploder
Profil
Zkusil bych se být tebou trochu víc zaměřit na ten fakt, že nejrůznější efekty jsou při tvorbě log pasé. Třeba ten úkos v klíči. Vyhoď klíč, papír atd...

Pak mu tam zbude jenom provázek :-) . To jako má udělat ten klíč úplně placatý (v případě, že ho tam chce mít)? To by nevypadalo tak hezky.
Lexter
Profil
imploder
Kdepak... I ten provázek bych vyhodil, vyhodil bych ten text, všechno. Je to takové moc umělé a ošklivé.

zajímalo by mě, co kdo vidí hezkého na takovém klíči. Kdyby byl placatý, bez efektů, vypadal by daleko lépe. A když už ho někdo chce mít s efekty, tak ne do loga a tak, aby aspoň jako klíč vypadal.
vertigo4
Profil
souhlasím, vždyť ta nejlepší loga se dají i tužkou nakreslit na papír; tohle z tuha...
Zw€i$t€in
Profil *
Mě se nejhezčí zdá to od Vertiga - to prostřední. Jednoduché, a přitom pěkné. Jen bych tu modrou změnil na oranžovou.
To tvoje s protonem taky není špatné - jen bych odstranil hvězdičky, nic víc. Vůbec bych s tím protonem nehýbal, ta vzdálenost je tak akorát.
Někdo by mohl namítat, že ten proton či co to je není dostatečně objektivní. Podle mě to není pravda. Připadá mi to jako světlo na konci tunelu... Ale nesmějte se, já to myslím vážně... Zákazník je ve tmě, to světlo na konci tunelu je tvůj webdesign. Snad to pochopíš... :-)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0