Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Pěkný den,
chtěl bych poprosit civilisty - běžné občany a spotřebitele internetu o jejich subjektivní názor na logo ČESKÝ TEXT.
Vyjádřit se samozřejmě mohou i grafici a jejich subjektivní já.

1| Když se ne logo podíváte, vyvolává to ve vás spíše chuť doplňovat anebo to odrazuje?
2| Je logo "čitelné" - myšleno zda je poznat, že se jedná o slova ČESKÝ TEXT?
3| Působí na vás vynechané znaky dezorietnačně? Matou vás?

Moc díky za pomoc |:-)

souki
Profil
Varianta s podtržítkem mi přijde lepší
imploder
Profil
3| Působí na vás vynechané znaky dezorietnačně? Matou vás?
Především nechápu, proč tam to písmeno chybí. Pokud ho mám doplnit, tak jsou lepší tečky.
Lexter
Profil
1) Když se na tohle logo podívám, mám chuť zdrhat :).
2) Jo, dostatečně.
3) Nepůsobí na mě nějak matoucně.

Kdes přišel na to, že tady jsou normální uživatelé a lidé? :P
bědátor
Profil *
ja bych to logo nenazval, je tam použit font snad stejnej jako tady ve foru. velky mezery mezi pismenama. ta carka nebo tecky vypadaj jako kdybys nevedel, ze se to pise ceski text. nedavno se tu njaky logo resilo, zkusil bych si tam vzit inspiraci...
pantondavo
Profil
Napoví tento návrh víc?





Lexter
Kdes přišel na to, že tady jsou normální uživatelé a lidé? :P
Dobrá otázka :-)

bědátor
Máš doma příručku, co lze nazvat logo a co ne? Logo je klidně i tečka s nápisem tečka na bílým papíře, kterej se třeba taky jmenuje Tečka...tečka.
Lexter
Profil
Tak samozřejmě verze s tečkami. i když mi to celkově přijde hodně ujeté, ale proč ne.
pantondavo
Profil
Lexter
Lextře drahý(zato nic nedám), ty jsi takový známý tady na fóru, že rád tvoříš loga, nechceš něco zkusit na toto téma? (Za zdařilé platím.) Návrhů pár mám, ale přece jenom společný briestorming zvlášť u tvorby loga je to nejlepší :-) Máš zájem a čas? Popř. to rozjedem na ICQ 332300614.

Díky
Lexter
Profil
pantondavo
Tož píšu, ale nic nezaručuju :).
pantondavo
Profil
Všechna slova byla vyslechnuta a nezbývá, než zamknout.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0