Autor Zpráva
Lexter
Rád bych tomuto logu vyhradil zvláštní téma, páč se mi nezdá nijak špatné.

Tasartir
Pořád si říkám, jak někdo může jen tak polodit něco takovýho.
K "víru" ve sloganu se podle mě jednoznačně víc hodí první, ten s jednou "obručí" ve mě evokuje spíš gymnastiku. Co do velikosti písma ve sloganu, klonil bych se k větší verzi, ale je to snad jedno.
TSD
Sorry, ale ruce té figurky připomínají někoho, koho právě ošklivě pomuchlalo auto a vlastníma rukama se pár měsíců nenají.

Verze s dvěma kruhy.. ty pixlovaté přechody kruhů přes postavu snad nemyslíš vážně.
Lexter
TSD
Nemyslím, zvetsoval jsem a zase zmensoval jak se mi zamanulo, illustrator se mi zapinat nechtelo. proto je to jen skica, ale to sis urcite precetl sam.
TSD
Lexter
Nevím na kterou z těch mých připomínek reaguješ. Já vidím nepřirozené úhly rukou a pixely kolem kruhu.
Lexter
TSD
Ano, neodpovídá to realitě, ale promiň, to je mi fuk :).

pixely kolem kruhu.
Jak už jsem řekl, je to jen bitmapa, není to zpracováváno vektorově. Je to skica pro rkomase, ale to je fuk, díky za připomínky ;).
Chamurappi
Reaguji na Lextera:
Pochroumaný panďulák a žárovka ve čtverečku…
Já si pod logem představuji něco nápaditějšího. Nějaký jednoduchý, ale originální tvar, který můžu narvat i do malé ikonky tak, že bude pořád rozeznatelný a neztratí svůj styl. S použítím takového obrazce do hlavičky webu vedle hezkého nápisu už pak zpravidla není žádný problém.
grimword
velice krasne, me osobne se libi ten prvni (dva kruhy) s vetsim pismem :)
Lexter
Chamurappi
Díky za názor.
Lexter
Tak díky za názory, co jsem chtěl to jsem dostal, když budu mít chuť propracuji to. Takže ještě jednou dík ;).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0