Autor Zpráva
vydrus
Potřeboval bych vědět váš názor, jak se vyjímá EN vlaječka nad hlavičkou, jestli tam aspoň trochu zapadá:

( http://astrogalerie.ic.cz )
stope
Je možná trochu ztracená - dal bych výrazné orámování, nebo větší ikonku...
Měsíček
Kdybych tvou stránkou jen proletěl asi bych si ji tak lehko nevšimnul, chtělo by to více zapasovat.
piwoda
vydrus

dal bych ji do levého rohu ještě do zeleného rámečku nad nadpis, nebo do pravého, ale ať je to v tom zeleným, zvýrazní se to a ušetříš mezeru co je nad ním
vydrus
Co říkáte na tohle? Přidal jsem zelený rámeček....

Měsíček
Ne, to nic neřeší.
vydrus
A co bys tedy navrhl ty, jak to víc "zapasovat"?
Měsíček
Zvětšit nebo přidat k tomu i odkaz, .. možná strčit spíše do hlavičky, zkus se mrknout po ostatních webech.
vydrus
Do hlavičky jsem to už jednou dal (pravý horní roh, 2px margin), ale IE mi to rozházel (nadpis i s popiskem se posunul asi o 20px).
Měsíček
"Do hlavičky jsem to už jednou dal (pravý horní roh, 2px margin), ale IE mi to rozházel (nadpis i s popiskem se posunul asi o 20px)."

Tak jsi to udělal špatně .. jestli se ti to v hlavičce líbilo více tak to tam dej a snaž se bojovat, není to až tak těžké.
vydrus
Tady jsem vytvořil malý pokus.... pokud mi pomůžeš, byl bych rád...
vydrus
Takhle by to teoreticky mělo vypadat:

edit: nemáš někde po ruce IE? mám linux a tam explorer nemam.... sice bych mohl, ale nechci tam tahat viry. browsershots.org je sice dobrej, ale někdy je to dost pomršený...
joe
Asi takhle bych to udělal, máš to moc nevýrazný:

vydrus
joe
no jo, ale zas to nechci mít přeplácaný... prostě jen ta malá ikona..
Měsíček
Jenže malé ikonky si nikdo snadno nevšimne -> je zbytečná, osobně se mi řešení od kolegy joe líbí.
joe
vydrus
no jo, ale zas to nechci mít přeplácaný
Vtip? Věř mi, já dělám jedny z těch nejjemnějších webů co znám :-) Ještě by chtělo srovnat to odsazení s okolím, změnit odstín, dělal jsem to rychle.

Měsíček
Díky :-)
piwoda
Měsíček
souhlasím
vydrus
joe
mno dobrá, něco s tím udělám :) jen se mi zdálo, že je toho tam moc :D
stope
vydrus

Pokud ikonka vlaječky nebude alespoň 2x větší než je teď, doporučuju použít joeův návrh...
panhuhu
řešení od joea je nejslibnější
yFang
vydrus
Ve FF i IE7 to vypadá stejně, ale je to zarovnané doleva.
vydrus
Ták, předělal jsem to, a vypadá to stejně, jako joeův návrh. Co vy na to?

Jen bych potřeboval poradit, jak to "english" trošku vyzvednu, abych to měl vycentrovaný do výšky jako tu ikonu...
vydrus
A ještě aktuální screen:

vydrus
Co takhle kdybych zakulatil rohy?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0