Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Ahoj, zkouším něco jako průzkum veřejnosti, jelikož se chystám dělat logo a chtěl bych vědět, co se vám vybaví, když se řekne "tisk" nebo "tiskárna"? A co kdyby se popřípadě přidalo zaměření "IT"?

Díky za všechny postřehy |.-)
vydrus
Profil
"tiskárna"
Představím si starej krám na tisknutí, kterej mám doma.

Deskjet 670C
Lexter
Profil
Xerox, můj šéf nasranej u kopírky, protože to není možný, že to nejede jen jemu!
Mistr
Profil
pantondavo
co se vám vybaví, když se řekne "tisk" nebo "tiskárna"?
Tiskárna. Nic víc, nic míň. :)
Str4wberry
Profil
Když se řekne „tisk“, vybaví se mi denní tisk — noviny. S IT zaměřením se mi vybaví tiskárna, stejně jako kolegům.
joe
Profil
když se řekne "tisk"
Lezoucí papír z tiskárny.

"tiskárna"
Tiskárna, pochybuju že si pod tím někdo představí letadlo ;-)
havs
Profil
Tisk - z hloubky, z výšky, grafické listy...;
divné už jsem léta nic hezkého neviděl - asi právě proto - budu se muset mrknout po nějakém antikvariátu :-)

...na moji rozhrkanou HP-710 radši ani nemyslet.
Chamurappi
Profil
Reaguji na pantondavo:
co se vám vybaví, když se řekne "tisk" nebo "tiskárna"?
BT-100.

A co kdyby se popřípadě přidalo zaměření "IT"?
Inteligentní Tiskárna. To je speciální přístroj, před nímž mají uživatelé hluboký respekt, nikdy do něj nemlátí a nikdy mu nenadávají, protože je jim jasné, že si za všechen pokažený tisk můžou sami… a také nechtějí vypadat moc hloupě před svým okolím a hlavně před samotnou tiskárnou.
Ghosting
Profil
tisk, když jsem na čtrnácti denní praxi mimo školu makal u mašiny která potiskuje trička :D
tiskárna, tu bílou mašinku co tiskne, a žere jen barvy.
jrm
Profil
Špinavej technik :-D
Dranel
Profil
tisk
tiskárna

tiskárna
taky tiskárna

IT
a pro změnu tiskárna

Řekl bych, že jsi mě zmanipuloval :)
Nox
Profil
Ne že by mě to napadlo hned, ale abych nepsal tiskárna (protože co si čekal že ti tu napíšou:) ),
tak třeba CMYK

Chamurappi IT Inteligentní Tiskárna dobrý :)
pantondavo
Profil
Moc hezký, určitě se nad tím dá pozastavit. Díky ještě jednou a hodně zdařilých výtisků ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0