Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Ahoj, zajímalo by mě, jaká je podle vás typická barva pro oblast výpočetní techniky, počítačů a všeho kolem. Díky |.-)
vertigo4
Profil
pantondavo
Podobný (přihlouplý) dotaz zde již kdysi byl...
Jinak mě napadá tak šedá a modrá...
pantondavo
Profil
vertigo4

Co Ti na tom jako gymnazistovi přijde přihlouplý?
Str4wberry
Profil
Červená a bílá.
Railbot
Profil
pantondavo
Řekl bych, že hnědá. Ohledně vývojářů byl asi každý někdy připosraný, když nestíhal deadline :)) Jinak těžko říct. Klidně růžová s fialovym.
havs
Profil
Dneska těžko říct, výrobci software i železa jakoby závodili kdo bude divočejší. Ona je tahle oblast tak propojená s reálným životem, že asi žádná typická barva není.
vertigo4
Profil
pantondavo
Právě to, že je to ryze subjektivní pohled každého z nás. Jak vidíš, může to být od připosrané hnědé přes červenou a růžovou až po modrou...
havs
Profil
Maximálně jde, se svést - zapůsobit na klienta - barvami některého notoricky známého výrobce (běžná praxe).
Nox
Profil
pantondavo
Musím říct že tu máš zvláštní dotazy - nejdřív co člověka napadne když se řekne "tiskárna" a teď toto... podle mě je to nesmysl,
stejně se tu pořádně nedá říct barva když každá má spousty odstínů...podle mě téměř každá z nich lze spracovat pro IT design

Člověk si řekne "tahle barva pro IT je nesmysl," a pak jde a uvidí tu stejnou barvu použitou u nějaké úspěšné firmy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0