Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Ahoj,
před cca měsícem jsem soutěžil o logo projektu Férová nemocnice. Dnes jsem dostal výsledky soutěže.
Zajímal by mě váš názor na můj výtvor.



Díky |.-)
Nox
Profil
Koukám že používáš ty stejné barvy:) (pokud se nepletu - v českém textu)
Ale jinak je tam pěkný nápad...fontem si nejsem jistý, ale nepřijde mi špatný
pEeLL
Profil
přiznám se, že vůbec netuším co má být "FÉROVÁ" NEMOCNICE, ale první co mě při pohledu na ty rukavice napadlo byli popeláři. jinak mi okolo loga přijde až moc prazdného místa.
Lexter
Profil
Vážně to vypadá jako rukavice. Překresli to.
vydrus
Profil
pantondavo
Hm. To už je lepší ten zelenej kříž, tohle nic neřiká.
Morasino
Profil
pantondavo
Kdybych si nepřečetl text ,,férová nemocnice" tak bych to tipoval na nějakou firmu co čistí záchody :-D.
pantondavo
Profil
Ajo, taky v tom začínám vidět rukavice. Nicméně na soutěži už nic nezměním, bude to jen slušná reference.

vydrus
Zelený kříž je pokud vím znak lékáren, ne nemocnice ;-)
vydrus
Profil
pantondavo
Ále, to je fuk :)
is@
Profil *
a ty si ji vyhral? jinak logo je vcelku fajn jen barva pisma by mohla byt stejna jako ta zelena rukavice:)
pantondavo
Profil
is@
Byl jsem v TOP5 a prý zdaleka ne na pátém místě. Přikládám ještě trochu upravenou verzi. Snad už to nejsou jen rukavice.

Mistr
Profil
is@
jen barva pisma by mohla byt stejna jako ta zelena rukavice
Tak to fakt ne.
30
Profil *
myslím, že verze s nezaoblenýma rukama je lepší, pač symbolizuje i kříž, i celková kompozice s nápisem je lepší (a podle mého by zaoblení mělo být na druhé straně, pod palcem, myslím, že by to více vystihovalo ruku). Trochu se mi nelíbí těsné spojení rukou ve prostřed, ale to je detail, font a jeho barva se mi líbí. jinak je to sympatické logo. a rozhodně je lepší první "rukavicová" varianta.-)
danco1
Profil
zdravim

našiel som túto diskusiu náhodou, ale keďže som aj ja posielal svoje návrhy do súťaze o nove logo férova nemocnice
hodím ich sem a budem rád ak ich niekto okomentuje:)
Mistr
Profil
danco1
Založ si, prosím, pro hodnocení svých návrhů nové téma, ať zbytečně neodvádíme pozornost od zde hodnoceného návrhu kolegy pantondava.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0