Autor Zpráva
vydrus
Profil
Prosím o zhodnocení verze, která vypadá nejlíp:



Děkuji.
Lexter
Profil
Ty máš ale starosti člověče. Posuň symbol nahoru a je zhola jedno jaký tam vrazíš. Mě se líbí 2.
kletely
Profil
vydrus
1 sa mi nepáči, 2 je asi naj lepšia, ale ako Laxter hovoril tak to posun trochu višie, 3 ten výstrážní trojuholnik je z FierFoxu že.
vydrus
Profil
Lexter
Rád propracovávám drobnosti :)

kletely
Přesně tak, z FireFoxu 2.



S radostí si přečtu názory ostatních, abych si udělal průměr :D
Nox
Profil
Zajímalo by mě jak by to tu vypadalo kdyby tu bylo běžné řešit každý box na stránce...máš snad vlastní úsudek,
to je taky zahrnutý do grafických prací, tak to dokonči a pak to sem hoď

Navíc pokud jde o tak malé změny

A jinak jdem pro dvojku
kletely
Profil
vydrus
A čo tak spraviť nejaký vlastní? Tipujem že všetky sú z netu alebo z niečoho iného :)
Matty
Profil
vydrus
A nebylo by lepší, než vytvářet upozornění, tu stránku předělat tak, aby fungovala i bez JavaScriptu?
Když už, tak bych byl pro jedničku, ta tam podle mě zapadá nejlépe.
vydrus
Profil
kletely
Tipujem že všetky sú z netu alebo z niečoho iného :)
Zase máš recht :D Ty jsem vyhrabal na mym Linuxu v Chrome theme...

Matty
A nebylo by lepší, než vytvářet upozornění, tu stránku předělat tak, aby fungovala i bez JavaScriptu?
Jo, udělal jsem to, aby to fungovalo, ale tohle tam chci dát stejně :)
Dranel
Profil
vydrus
Nejvíce mi k tomu sedí první. A proč já opěvuji ten, který je všemi zatracován? Jelikož je jako jediný normální. Bez efektu. Stejně jako nadpis "Upozornění". Kdyby pod nadpisem byl nějaký stín nebo odraz, volil bych něo jiného, než jedničku. Ale takhle...

Mimochodem bych ten box udělal trošku jinak. Dal bych ho spíše do šířky, trojúhelník vlevo, text vedle něj.
Nox
Profil
ten, který je všemi zatracován?
Přijde mi strašně velký, to je hlavní důvod (a pak možná že je neostřejší než ty dva ostatní)
vbekwffwk
Profil *
ten z firefoxu mi prijde nejhezci (mozna ze sem na nej zvykla :) ), ale urcite by mel bejt nad textem a este spis by se na strance takovahle hlaska vubec nemela vyskytovat =)
vydrus
Profil
Nox
Přijde mi strašně velký, to je hlavní důvod
Samozřejmě se to dá zmenšit, ale v tom "Upozornění" jsou další kecy, který jsem sem nechtěl dávat. Takže výška je dvakrát tak velká...

Dobrá... Budu se tedy rozhodovat mezi jedničkou a dvojkou. Sám se přikláním k tomu prvnímu.
joe
Profil
Zelený většinou bývá potvrzení nějaké akce, tak nevím proč to máš zelené a ne třeba žluté. Nelíbí se mi ani jeden box, nejhezčí ikonka je ta prostřední, ale líp by vypadala s víc zakulacenými rohy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0