Autor Zpráva
Cejn
Profil *
Zdravím, všiml jsem si že se tu hodnotí i loga. Mám pár prací které jsem dělal ve škole, většinou jako různé soutěže, ani jedno nevyhrálo. Podle mě jsou to ale většinou vcelku zdařilé práce a tak by mě zajímalo co si myslí jiní. Prosím o nějaký hodnocení, přdem děkuji ...

Tady to je
Cejn
Profil *
Ještě bych měl asi dodat že se jedná o logo pro - Síť elektroprodejen, skupinu historického šermu, Festival dokumentárníhch filmů v Jihlavě, hard core kapelu, silničáři a Tofu thrasher vydává hudbu.
kletely
Profil
Cejn
1 kvapil a tie silnice inak sa mi nič nepáči :(
Railbot
Profil
Zaujala mě čtyřka. Bohužel nejsem schopný přečíst text. Zbytek nestojí ani za řeč.
barrytrotter
Profil
Páči sa mi 4.Je to dobré len sa na tom nedá prečítať text.Čo to vlastne propagujú tie logá.Skupinu šermiarstvo alebo elektráreň? :(
Cejn
Profil *
barrytrotter
Psal jsem to - první třijsou síť elektráren, 4ka je skupina která se zabývá historickým šermem .. Problém je v tom že maj divnej název "zoufalci z nevdieku", a to písmu není tak uplně čitelný .. Je to trochu nesrozumitelné, uznávám chybu ...
Cejn
Profil *
barrytrotter
Kecám, první tři jsou síť elektroprodejen ... pokud si pamatuju dobře ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0