Autor Zpráva
Radim24
Profil *
Ahoj,
narazil jsem na webu na nádherný obrázek, který mě inspiroval, že by se v podobném smyslu dal udělat krásný barevný nadpis se světelnými laserovými effekty:

http://i5.photobucket.com/albums/y151/krazywhit3b0i/2006_trance_energy _wallpaper_large.jpg

Tak by mě zajímalo jak by jste něco takového udělali ve Photoshopu... Teoreticky by to šlo obyčejnými čarami, ale nevím jak udělat, aby to vypadalo realisticky jako světlo... Ať už se týče tch dlouhých zelených nebo žlutých paprsků nebo fialový či modrý "rozprášení" světla. Tak jestli se vám někomu chce, docela by mě zajímal postup a třeb se můžete i něčím pochlubit...

PS: Doufám, že píšu do správné sekce...
Nox
Profil
Mělo by to jít i normálně definuješ si pomocí rectangle tool+distort ty čáry, sloučíš a pak layer effects>gradient overlay:radial,
případně udělat ještě namaskovanou vrstvu nad tím, kam si dáš nějakou téměř průhledný obrázek pro dodání nepravidelností
Radim24
Profil *
Já to tam asi nemám Rectangle Tool, mám Photoshop v. 5 a v češtině. Takže nevím o čem mluvíš...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0