Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Skica (!!!) logotypu pro web tajneprani.cz (O chybě v textu vím, neberte ji v potaz při hodnocení).



Díky |.-)
vydrus
Profil
pantondavo
No fuj :) Nevím proč, ale nelíbí se mi to, nemá to nápad, něco s tím udělej.
pantondavo
Profil
vydrus
A btw pochopil jsi, že se jedná o škrabošku? Symbol tajemnosti, zaskrývání apod?
WanTo
Profil
Mně se nelíbí, jak se ta mezera uprostřed té škrabošky zužuje. A mimochodem není poznat, že to je škraboška, došlo mi to taky, až když jsem si to tady přečetl.

EDIT: a mimochodem, neměl bys tam mít spíš TajnaPrani.cz? :)
pantondavo
Profil
WanTo
Dobře, uvidíme kolik lidí ještě pozná, nepozná. Zákazník si tuto variantu stejně nevybral, ale mě se líbí, tak chci znát názor veřejnosti.

Btw koukal jsem na Tvoje fotky a jedním slovem paráda!
vydrus
Profil
pantondavo
Pochopil. Neměj mi to za zlé, ale mám prostě takový dojem, že je to prázdné, jen tak rychle načrtnuté. Možná jiné ohlasy budou příznivější. Zkus to nějak oživit, jako třeba tady: http://www.david-pertl.xf.cz/loga_collagen/
pantondavo
Profil
vydrus
Nemám Ti to za zlé a z Tvého odkazu, neměj mi to za zlé, si poučení nevezmu. To je podle mě kontraproduktivní. Mimochodem nahoře mám jasně napsáno, že se jedná o skicu (!!!) ;)
Lexter
Profil
vydrus
To nejsou nejšťastnější ukázky.

pantondavo
Mi to přijde jako logo divadla.
pantondavo
Profil
Dávám ke zhodnocení ještě další variantu, trochu pokročilejší, kterou si zákazník vybral.



Za vaše příspěvky budu rád.
Dero
Profil
pantondavo: Škrabošku jsem poznal hned. Myslím, že s tím nikdo, kdo si přečte název, problém mít nebude.

Její zpracování se mi nelíbí. Připadne mi rozklížená, a to nehezky.
pantondavo
Profil
Dero
Díky, škraboška se realizovat nebude. A co říkáš k druhému návrhu?
Lexter
Profil
pantondavo
Co se takhle neomezovat na jeden font? Použil jsi ho zatím skoro všude.
vydrus
Profil
pantondavo
To je mašle?
Railbot
Profil
Ne, není to dobré. Tohle navrhne každý druhý. Zkus se inspirovat.

btw: a jsou to teda tajnaprani.cz nebo tajneprani.cz? Jinak nebál bych se diakritiky v logu.
pantondavo
Profil
Lexter
Ano, ano, o písmu vím, ale mě se líbí, navíc tady má podobnou šíři jako stuha, tudíž k celku ladí.

Railbot
Jde vidět, že jsi logotyp nepochopil, což je teoreticky moje vine. Ale na druhou stranu na druhém serveru, kde jsem ho vystavil kritice chápali všichni.

Tohle navrhne každý druhý.
To je opravdu pádný argument. Ještě jsem nenašel logotyp pro dárkový server, kde by mašle dotvářela diakritku, nebo jinak více fungovala s nápisem. A pokud to navrhne každý druhý, tak Ti můžu poslat zadání, abys mi předvedl, něco, co zvládne jen každý první, co říkáš? .)

btw: a jsou to teda tajnaprani.cz nebo tajneprani.cz?
Jsou to btw www.tajneprani.cz
Railbot
Profil
pantondavo
Tak mě omluv, jsem laik. Ale zdá se mi, že udělát nápis a nad to fádní mašličku, to by napadlo opravdu spoustu lidí. Není to nikterak originální.
pantondavo
Profil
Railbot
Dobře, ale v daném oboru je to používané a někteří zákazníci hold nechtějí originál, nechtějí vybočovat. Navíc jsem podobné logo nikde nenašel, tudíž ho považuji v daném oboru za originální. Btw nezlobím se na tebe, jen mě rady od "negrafiků" někdy vytáčejí :-)
Lexter
Profil
pantondavo
Tak se jich na rady neptej ;). Stejně se tu krom pár jedinců prd dozvíš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0