Autor Zpráva
Lexter
Profil
Byl tu travel styl a já na grafická fóra nechodím, tak snad vám to nebude vadit, když poprosím o názor na tuhle blbůstku :). Pokud ano, tak mě prosím smázněte, díky.

Šnek
Šnek makro
Detail PC

V podstatě je to jen doplňující grafika na plachtu pro lokálního internetového providera (mají rádi srandičky). Takže snad to i trochu tématické je :D.
vydrus
Profil
Lexter
Mno :)

Připadá mi divný, že je u toho šneka snek_makro.png ta nova nebo co to je....
Lexter
Profil
vydrus
Kdybys jen věděl, kolik jsem tomu šnekovi naměřil. Není pak divu, že i vzduch okolo něj se zapaluje :).
Tomasds
Profil
Docela pěkné, jen ta záře na začátku ulity působí nevěrohodně a pak je ještě dost velký rozdíl mezi dolními a horními tykadly nebo co to je. Horní hoří a dolní vypadají dost studeně.
Kromě toho ta ulita nemá zrovna typický tvar ulity.
oogi
Profil
Originální....!

1. Ten šnek má divnou ulitu, chybí mi tam taková ta spirála
2. Šnek nemůže při svém typickém pohybu bez podložky dosáhnout dostatečné rychlosti, aby vznikl ohnivý efekt :-D
Lexter
Profil
oogi
2. Šnek nemůže při svém typickém pohybu bez podložky dosáhnout dostatečné rychlosti, aby vznikl ohnivý efekt :-D
A kosmická loď při průletu musí mít podložku, aby vzplála? :D Ten šnek je totiž tak rychlý! :P

Kromě toho ta ulita nemá zrovna typický tvar ulity.
zahradní šnek by vypadal hodně hloupě :).

Horní hoří a dolní vypadají dost studeně.
Zapálím.

jen ta záře na začátku ulity působí nevěrohodně
To je asi posunem, hodím jinam a přismažím.
vydrus
Profil
To je asi posunem, hodím jinam a přismažím.
Dej to za boudu
Lexter
Profil
vydrus
Nedám.
vydrus
Profil
Lexter
Jak chceš, ale za ulitou by to bylo možná lepší, jako raketový motory nebo něco takovýho ;)
pantondavo
Profil
Lexter
Pěkné, ale co hořící tykadla? Nejsou to šnekovy oči? Nechci to brát realisticky, ale fungovalo by to spíš za předpokladu, že zde zobrazený je člen radikální skupiny sebevrahů, něco jako kamikaze :-)

Hezká montáž, ale šnek jako paradoxní symbol rychlosti, to je klišé. Máš podle mě na originálnější srandičku :-)
Lexter
Profil
pantondavo
Kdybych zde ukázal třeba http://www.lexter.name/reference/rust.png tak věř že by to taky jen málokdo pochopil. Není to kýč v žádném případě, ale každý na to holt není :).

Edit. já se klišé a kýčům nebráním, lidi to mají rádi, tak když sem tam něco takového udělám, nic tím nezkazím :).
pantondavo
Profil
Lexter
Jasný. Já nenapsal, že je to kýč, je to zkrátka srandička v Tvým stylu a tomu nic vytýkat nechci :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0