« 1 2
Autor Zpráva
DoubleThink
Profil *
Kam na ty nápady chodíš mně nikdz nic nenapadne
Do svých maker ve Photoshopu, řekl bych. Jeho loga jsou totiž jedno jako druhé.
Lexter
Profil
DoubleThink
Krom některých náčrtků, které si zde na diskusi mohl shlédnout si neviděl zhola nic nebo jen velmi malou část. A nemůžeš říct opak, tak se nesnaž namítat. Pro ukázky se prostě nepřetrhnu.
OnZ
Profil
DoubleThink
A to vadí hlavně když se líbí
Lexter
Pro ukázky se prostě nepřetrhnu.
To je snad vtip vždyť je to jak dílo od Davinčiho :-D
OnZ
Profil
Lexter
Kam na ty nápady chodíš?
Lexter
Profil
OnZ
Do maker ve Photoshopu... :(



Tohle jsem si jen tak vyfik v gimpíku, třeba ti i tohle pomůže. Co já vím. Prostě se stačí zamyslet. Ke každé činosti se dá něco vymyslet.
Měsíček
Profil
"To je snad vtip vždyť je to jak dílo od Davinčiho :-D"

Zkoušej poctivě 3 hodiny denně 1 rok a budeš dělat logotypy lépe než on.
yFang
Profil
Měsíček
Zkoušej poctivě 3 hodiny denně 1 rok a budeš dělat logotypy lépe než on.
Myslíš, že není potřeba talent?
Pochybuju, že mě by tohle stačilo... :D
Lexter
Profil
yFang
Myslíš, že není potřeba talent?
Ani ne, s vektorovou grafikou na tak primitivní úrovni se naučí každý, každý má mozek a nějakou tu fantasii, třeba když se řekne výchova dětí, tak se člověku vybaví malé bydílko se dvěma ptáčky a starostlivou ptačicí. Pak se našrotit články a použitelnosti, funkčnosti atd.... loga a halda práce je za tebou. Něco jako talent je nedocenitelná výhoda, ale i bez něj uděláš moc pěkné a použitelné logo.
yFang
Profil
Lexter
řeba když se řekne výchova dětí, tak se člověku vybaví malé bydílko se dvěma ptáčky a starostlivou ptačicí
To se vybaví tobě, mě se většinou nevybavuje nic. Dá se něco dělat pro to aby se mi takhle vybavovala malá bidýlka se dvěma ptáčky? :-)
Lexter
Profil
yFang
No něco by tu bylo, šlehni si nosem a uvidíš ten roj nápadů ;). A každej bude mít jinou barvu :D.

Dá se něco dělat pro to aby se mi takhle vybavovala malá bidýlka se dvěma ptáčky? :-)
Tak já nevím, ono mi to přijde jako samozřejmost.

Třeba teb piixelion. To jsem prostě ležel na posteli a přemýšlel jsem o logu pro fiktivní grafickou firmu pixelion. No jak už název napovídá a jak napovídá zaměření firmy, pracuje s pixely. Pracuje s grafikou, ta se ve většině případů skládá s pixelů. pak se přímo nabízí zpracování.
OnZ
Profil
Ale moje méno taklhe nespracuješ
vertigo4
Profil
yFang
No, jde o to se umět dívat na věci (grafiku, svět) trochu s nadhledem. Nebrodit se v tom bahně stereotypní grafiky a být trochu odvážnější a dívat se na věci z různých úhlů. Pokud tohle neumíš, tak věř že po pár sklenkách vína budeš. Zkrátka někdo má talent (víno nepotřebuje) a někdo ho nemá (ten víno potřebuje) ;-)

Jinak, každý má jiné asociace. Mně se také například nevybaví bidýlko se dvěma ptáčky a strostlivou ptáčicí když se řekně výchova dětí tak jako Lexterovi. Vybaví se mi něco jiného a o tom to je. Takže chce to více se odpoutat od stereotypů a konvencí a trochu se nechat svést paní Múzou ... popřípadě alkoholem ;-)
yFang
Profil
Lexter,vertigo4
Tak jo no. Můžu to zkusit, za to nic nedam. ;-)
Lexter
Profil
OnZ
Ale zpracuju. Budry > Hudry > Hudrovat > Krocan a hned máš motiv do loga ;D.
OnZ
Profil
krocana bych radsi na pekáč a ne do loga :-D Skusím něco utvořit a pak se zase ozvu.
OnZ
Profil
Ještě se chci zeptat: Pracuji sám za sebe mám tedy tořit logo se svým jménem a nebo si mám vytvořit webové studo vymyslet si název čemu dáváte přednostvi.
Pracovat pod svým jménem a nebo sy vymyslet webové studi a pracovat v něm sám ?
Jimmy Hayek
Profil
OnZ
Pracovat pod svým jménem a nebo sy vymyslet webové studi a pracovat v něm sám ?
Co ti příjde víc logické?
DoubleThink
Profil *
Krom některých náčrtků, které si zde na diskusi mohl shlédnout si neviděl zhola nic nebo jen velmi malou část. A nemůžeš říct opak, tak se nesnaž namítat. Pro ukázky se prostě nepřetrhnu.
Mění to něco na mém názoru? Ne. Sám za sebe tvé loga hodnotím jako bez nápadu, zapadající do současné web 2.0 módy. Už chybí snad jen roseta s nápisem "beta".
Lexter
Profil
DoubleThink
Mělo by, když nemáš možnost posuzovat nic víc než ukázkové, nezdráhám se to říct, čmáranice. Ovšem je to tvá věc, co vlastně budeš považovat za mou práci, na které jsem dřel. Trpíš bludnou představou, když člověka hodnotíš podle ukázek. Ale i tak díky za názor o který jsem se tě nežádal ;).
OnZ
Profil
Něco udělam a ozvu se
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0