Autor Zpráva
OnZ
Profil
Zdravím, nevím jestli nemám pokračovat ale pro lepší přehlednost dávám nové téma. Trošku jsem si pohrál se svým logem a dostal jsem toto:


Vycházel jsem z předešlých komentářů a snažil jsem se zlepšit. Podle mého osobního názoru je toto logo lepší než to minulé a doufám že vám se také bude líbit více.

Předem díky za rady a náměty na zlepšení.

P.S. Jedinné co mi tam trochu nesedí je barva u slova Záruba ale nevím na jakou jinou bych to mněl zmněnit
Lexter
Profil
OnZ
Standardní tvary nebudou to pravé. Text po stranách je nevýrazný a celé je to překomplikované. Navíc mi moc nesedí ten "psaný" font. Promiň, ale nemyslím, že je to lepší. Zkus to lépe. Určitě to půjde. Tvorba loga je komplexní záležitost a bude trvat dlouho, než se to naučíš. Ale pokud tu trpělivost mít budeš...
el mariachi
Profil
Náhodou, mne sa to páči viac ako to predošlé :) Vidno na ňom, že si si vzal väčšinu rád k srdcu, ale, tak ako povedal už Lexter, stále to nie je ono. Popracuj na tom ešte trocha a určite to bude lepšie ;)
Timy
Profil
Proč musí mít každý webdesigner v logu alespoň jednu zkratku, které laický zákazník nerozumí? :-)
vydrus
Profil
OnZ
Určitě je to lepší, něž to minulé. Ten šedý text předělej na viditelnější barvu. Takhle musím natahovat oči.
imploder
Profil
Vypadá to jako Ondra Záruka.
Mistr
Profil
OnZ
Jak zde už psali předchozí: Je to logo Ondry Záruky. I když tvorba log či webů se zárukou není špatná. :-)

Stěží si všimnu textu Tvorba webu a webových aplikací. Je to velmi špatně čitelné. Ale čeho si prakticky vůbec nevšimnu, jsou ta klíčová slova na koncích té "květiny" či co to je. Přečtu nalevo odshora: MySQL - PHP - cosi (jo, to bude asi JS) a napravo odshora: HTML - Flash - CSS. Máš špatně zvolený kontrast písma. Šedivé písmo na černém podkladě opravdu není to pravé.
OnZ
Profil
Tvorba loga je komplexní záležitost a bude trvat dlouho, než se to naučíš. Ale pokud tu trpělivost mít budeš...

Trpělivost by byla ale ten čas ne. Nemůžu si dovolit půl roku vymýšlet logo
OnZ
Profil
Dobrá ještě skusím něco utvořit. Ještě dovolte jednu otázečku je lepší použít Ondra nebo Ondřej
Lexter
Profil
OnZ
Je to fuk, já mám na vizitkách Honzík a nikomu to nijak nevadí.
gekoncik
Profil
Šedý text mi nevadí, ale možná trošku zkusit zladit s tím KLASICKYM AUTOMATICKYM TVAREM (nebo štětec už nevím) :) Vypadá to jako Záruka, ale je to věc názoru, teď už to čtu jako Záruba :)

Každopádně logo je jedna věc, můžes napsat jen dvoj barevný text a kolečko a zbytek záleží na vzhledu webu tak stím si zkus pohrát a poslat sem celý návrh tam už se dá něco hodnotit :)
el mariachi
Profil
aj mne to pripomína viac "Záruku" :)
pantondavo
Profil
Trpělivost by byla ale ten čas ne. Nemůžu si dovolit půl roku vymýšlet logo

Tak někoho popros o pár skic ve vektoru, který bys mohl potom upravit. Bude to rychlejší a pár stovek dneska není nic, ne?
Dero
Profil
Ještě dovolte jednu otázečku je lepší použít Ondra nebo Ondřej

OnZ: Ondřej.
KoLi
Profil
Překlep ve sloganu
OnZ
Profil
Jaký by jste doporučili font do loga?
Lexter
Profil
OnZ
Čitelný...

Jinak zkus si to logo zmenšit, uvidíš co ti ze všech těch textů zbude :).
imploder
Profil
Textů okolo jsem si ani nevšiml. Splývají s pozadím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0