Autor Zpráva
pantondavo
Profil
Možná už měsíc odleželý výtvor. Prosím o kritiku.

imploder
Profil
Jako logo pro výrobce pastelek nebo fix výstižné.
Nox
Profil
Souhlas s imploderem (celkem chyba neuvést více infa, ale pro uvedená témata by bylo dobre...trochu exaktněji by asi sneslo, ale oka)
pantondavo
Profil
Nox
Pravda, takto se každý může vyjádřit, aniž by věděl jaké je zaměření firmy. Tudíž příspěvky jsou nestarnné, nezaujaté, subjektivní.
Nox
Profil
pantondavo
Nemělo by logo reflektovat vyznam toho co zachycuje? Jak by mohlo tema někoho ovlivnit? Kromě hodnocení viz předchozí věta, což je imho jen dobře.

Třeba jako logo pro firmu na vyrobu těžké techniky mi moc dobré nepřijde
Lexter
Profil
pantondavo
Pokud si k tomu přimyslím výrobce temperek, pastelek aj. je to velmi dobré. I když všichni známe situace, kdy ani nemůžeme vytvořit tématické logo.
pantondavo
Profil
Nox
Pokud Ti toto logo evokuje firmu, která vyrábí těžkou techniku, máš nejspíš oční chorobu |:-)
Jinak samozřejmě chápu, co tím chceš říct, ale nepochopil jsi mě asi plně. Jde mi o to, zda člověk bez toho, aniž by věděl, čím se firma zabývá, poznal její činnost z loga. Ono to jde někdy i z názvu, barev, kompozice, tvarů, …
pantondavo
Profil
Když totiž napíšu, že jde o firmu, která dělá židle a v logu bude znak "h" vypadat jako židlička, je to jasný. Když to nenapíšu, zkoumaví budou zkoumat, co by to mohlo být. Například. Já pak ke konci řeknu, jaké zaměřní má firma, která toto logo ovšem nepoužívá. Vybrán byl jiný můj návrh.
Nox
Profil
Lexter
J, to je pravda, někdy to nejde...
pantondavo
Čti pořádně;) Psal sem, že kdyby to bylo na těžkou techniku, tak by to právě bylo špatně - jak píšeš i ty a z tvé reakce mohu vyvodit pouze to, že se mnou souhlasíš:)
Ale ok,to je jedno, nechme to být, nechci to tu moc zaspamovat
Jimmy Hayek
Profil
pantondavo
Pěkné, nemám co dodat... ;-)
pantondavo
Profil
Nox
Jasný, v pohodě, jsme lidi |:-)
pantondavo
Profil
Jimmy Hayek
Díky.
Falcon
Profil
Pekné ,jednoduché, výstižné...Nemám čo dodať 11/10 :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0