Autor Zpráva
mgiel
Profil
Zdravím, řeším už dva dny asi takový problém , jak převést kvalitně nějaký obrázek na vektory. Zkoušel jsem mnoho programů, zkoumal jsem corel trace, nebo i na netu hledal návody ale neúspěšně. Nemám problém cosi převést ale jde mi hlavně o to jak to pak vypadá ...

chtěl bych docílit asi tohodle
http://www.bildirgec.org/imaj/kayvenk/karin.jpg

Oblé křivky, jednoduché plochy a je to z fotky .... Cíl je vytvářet vlastní vektorové objekty pro použití v grafice na webu.

Kdyby někdo poradil , nebo našel nejakej pěknej návodek , budu rád :)
Bubák
Profil
www.google.com/search?hl=cs&safe=off&client=opera&rls=cs&hs=9NH&q=inks cape+vektorizace+tutori%C3%A1l&btnG=Hledat&lr=
pantondavo
Profil
mgiel
Adobe Illustrator CS 2 a výš to udělá po dvou (teoreticky) kliknutích.
Lexter
Profil
pantondavo
Heh, trasovat umí kdejaký vektorový editor, ale pokud chceš kvalitní práci tak to buď vytrasovat a srovnat a nebo překreslit celé, protože sám o sobě je trasovaný objekt na prd a to i ve vychvalovaném corel trace v X4 tuším.

mgiel
Nauč se základy vektorové grafiky a kresli si, kresli si tak dlouho dokud nebudeš spokojen. Já vektorům taky nikdy nehověl (na tvorbu log, ikon, drobných ilustrací apod nemusím být žádný guru), ale nedávno jsem se je začal učit trochu do hloubky a docela mně to baví.

Abych to shrnul, pokud to chceš kvalitně, tak růčo, trasování vyžaduje spoustu oprav.
mgiel
Profil
Ok díky za info ... právě po teoreticky kliknutích to není ono ... v podstatě se mi to nelibi. V podstatě do teď jsem dělal jen nějaký ty loga a vizitky , ale to je nic proti pěkně namalované tváři nebo autíčku a tak ... Dřív se mi moc tahle grafika nelíbila ale přišel jsem tomu na chuť :) ... takže asi začnu ručo fůčo ...
Lexter
Profil
mgiel
Abys mi nerozumněl špatně, trasování je velmi účiné. Jen si musíš hodně vyhrát s nastavením. Toho je požehnaně. Ale i tak to chce další opravy a není jich málo.
pantondavo
Profil
Lexter
Pravdu díš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0