Autor Zpráva
Lexter
Profil
Ahoj, ilustrační grafiku jsem docela flákal, ale řekl jsem si, že je na čase začít pilně dřít a učit se. Rád bych ovšem slyšel vaše rady, protože se v této oblastí cítím asi tak jistý jako panna před motorkářem oděným v kůži a oceli.



Zatím jsem zhruba ve třetině, ale rád bych se vyvaroval chybám. Vůbec se teď snažím učit věci, které jsem nikdy nedělal. No snad mi to alespoň docela jde.
pantondavo
Profil
To si němůžu odpustit, co mě zrovna trklo, Ty bude hotovej ilustrátor.
Lexter
Profil
pantondavo
Houbelec, do takových profíků mám kur*va daleko :). Jo kdyby se někdo ptal, tak tukana jsem si vybral ne po vzoru pojety, ale proto, protože se relativně dobře kreslí a na začátky je to dobře zpracovatelné.

Že budu? Možná jednou.
pantondavo
Profil
Lexter
Jo, myslel jsem právě pouze toho tukana. Ten tvůj je btw mnohem lepší .-)
Lexter
Profil
Heh, těším se až ho budu pokrývat pírky, to bude mlsota. Naopak se děsím okamžiku, kdy přijdou na řadu pařáty. Ty budou pracné.
Falcon
Profil
Super ak to tak pôjde ďalej tak ty profici z pojeta.cz budu mať od teba ku*va ďaleko :)
Lexter
Profil
Falcon
Snažím se, snažím se. Není žádná sranda toto zpracovat. Člověk se musí zaměřit na každý detail, aby ilustrace vypadala dobře. Jinak samozřejmě díky ;).
Falcon
Profil
a mimochodom toho tukana si krásne zakomponoval do svojej stránky :)
Lexter
Profil
Falcon
No, plánuji mu hover, kdy mu ze zobáku vyleze odkaz na životopis, ale to je ještě ve hvězdách.
Lexter
Profil


Tady jen maličká ukázka na popud vertiga :).
Jimmy Hayek
Profil
Lexter
No teda!!! Ten vertigo musí být teda pěknej hulvát...
Vypadá to sice pěkně, ale že se nestydíš takovýhle hříšný věci kreslit... ;-)
Lexter
Profil
Jimmy Hayek
To je takovej můj postoj k životu :).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0