Autor Zpráva
Falcon
Profil
Takže dnes mi prišiel tablet tak na skúšku som niečo nakreslil.Sa mi prosim nesmejte ani nebudte príliš kritický keďže som tablet v živote (až doteraz) nedržal v ruke :o). mal som to spráskané ccs za 2 hodiny.

Ukážka
Měsíček
Profil
No ce se týče doby tak je to příliš dlouho ;-)
Falcon
Profil
Měsíček
No ale pokom som zistil jak sa to vlastne ovláda ;-)
Ale teraz chcem vedieť hlavne že či mám nejaký talenť a či po pilnom a usilovnom cvičení niečo zomňa "vyrastie" ;-)
Plaváček
Profil
Falcon

Pokud jsi to kreslil z ruky, na první pokus to vůbec není špatný.
Falcon
Profil
Plaváček
z ruky
Měsíček
Profil
No možná trochu trénovat cit, až na ten příšerný čas je to dobré ;-) jen tak dál.
Falcon
Profil
Měsíček
Diky
ultrapako
Profil
Falcon
co to bylo za obrázek?
Lexter
Profil
Falcon
To co mě přímo bije do očí je konstrukce těla. Krk jako od žirafy a hlava uřízlá. Na co by ses měl pak zaměřit jsou světla a stíny, ale nebudu to dlouze komentovat. Každopádně jen tak dál, čas není rozhodující, copak jsi Měsíčku zmlsaný "speedpaintingem"? I ten trvá dlouhé hodiny a hodiny :).

Když to vezmu kolem a kolem, dvě hodiny práce, od ruky, tak ti fandím, není to špatné ;).
ultrapako
Profil
viz. #11
ultrapako
Profil
Falcon
super, jen tak dál!
můžu se jenom zeptat, v jakém editoru jsi to dělal?
Lexter
Profil
ultrapako
To je celkem fuk, sketchpad, photoshop, gimp, artweaver, painter. Je to jedno. Ilustrace na takové úrovni není problém sesmolit v mnoha editorech, které podporují práci s tabletem.

Ale pokud chceš začít, doporučuji ArtWeaver.
ultrapako
Profil
Lexter
kde se dá ArtWeaver dostat?
Lexter
Profil
ultrapako
Třeba na google.cz. To je známý poskytovatel informací. A nedá mi to se nezaprsit :).
Falcon
Profil
ultrapako
to máš jedno keď vieš maľovať tak je pre teba dobrý program aj Paint MS
a diky všetkým :-)
ultrapako
Profil
Falcon
a v čem ty jsi to kreslil?
Falcon
Profil
ultrapako
adobe photoshop
Railbot
Profil
Falcon
Pěkná práce. Zůstaň u toho a zlepšuj se.
Petyk
Profil
Lexter
radsi tady, ne?
Lexter
Profil
Petyk
A? Asi sis chlapče nevšiml kam jsem odkazoval. Spi dál. Odkázal jsem ho na google kvůli artweaveru a pak na onen soubor, protože by ho na oficiálních stránkách nenašel.
Petyk
Profil
ja myslel, ze se ptal na program, ne na cestinu, ale ok, nebudu tu zlehcovat tvoje znalosti vyhledavani, cestinu by sam asi nenasel.
Lexter
Profil
Petyk
Achjo, marno něco vysvětlovat, ale jsem rád, žes odkázal i samotný program. Já jsem spíš proto aby si lidi hledali co chtějí, ale když už jsem tu češtinu udělal byl bych blbej, kdybych se na ni neodkázal, no ne? Proto slovo PRSIT.
Petyk
Profil
ok, omlouvam se, nemohl jsem tusit ze jsi Jan Dousek, kdyz jsi napsal v souvislosti s googlem,ze se chces prsit, tak me spis napadlo, ze jsi tak dobry, ze i cestinu vygooglis, ale ok, konec debaty, artweaver nepouzivam, takze tvoji cestinu asi nevyzkousim...
Lexter
Profil
Petyk
No mě zase nenapadlo, že bych to měl hned zkraje říct. I moje chyba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0