Autor Zpráva
ultrapako
Profil
je to dost blbé, používám skoro jenom malování , a v malování skoro nejde zmenšovat, tak si ty obrázky zmenšuju třeba ve Wordu, ale když si ve Wordu zmenším obrázek a pak ho vložím do malování, tak je zase stejný jako předtím, jakto, prosím poraďte

Děkuji
Měsíček
Profil
Stáhni si už konečně GIMP ;-)
ultrapako
Profil
Měsíček
už mám
Měsíček
Profil
Sláva a teď honem zchrastit nějáký tutoriál na úpravu fotek a z těch základů si určitě sám poradíš.
ultrapako
Profil
Měsíček

tohle zrovna nebyla fotka
Měsíček
Profil
To nevadí .. napsal jsem, aby jsi se od toho naučil základy ;-)
Holyday
Profil
gimp se mi nechce otevírat tak napíšu jak se to dělá ve photofiltru: obrázek -> velikost obrázku -> zadej novou výšku a šířku -> ok -> uložit obrázek...

v gimpu to bude obdobné.


jinak není špatné podobně primitivní dotazy nejdříve někde zkusit vyhledat, třeba ti něco říká google...
Bubák
Profil
v malování skoro nejde zmenšovat,
Zmenšovat jde bez problémů. jako největší nevýhody bych viděl, že obrázky zmenšuje po jednom, na zmenšení používá jeden jednoduchý algoritmus a že obrázek není možné po zmešení doostřit.

jinak není špatné podobně primitivní dotazy nejdříve někde zkusit vyhledat, třeba ti něco říká google...
Já osobně začínám v nápovědě programu, pak je porozhlédnu po stránkách výrobce a pak googlím.
ultrapako
Profil
Bubák
to jsem právě myslel
ultrapako
Profil
tý jo, v gimpu 2,6 (předtím jsem měl gimp 2,0) to jde jako po másle :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

  • Pokud přikládáte obrázkové ukázky, dbejte prosím na jejich přijatelnou (datovou) velikost.
  • Uvádějte v titulku grafický program, na který se ptáte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0